Printed Materials

Number of items: 248

cca 1890 Budapest, Lukács és Császár Fürdő (Lucas und Kaiser Bad), feliratozott, színezett fotókróm nyomat, kiadó: Calderoni és Tsa, képméret: 11,6×16,3 cm, lapméret: 13,8×19,5 cm
14021.

3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1890 Wyk auf Föhr 9 db fotót tartalmazó leporelló egészvászon kötésben. Aranyozott egészvászon kötésben 17x11,5 cm / Leporello with 9 photos
14022.

3 000 HUF
cca 1890 Dresden 14 litografált képet tartalmazó leporelló. Aranyozott egészvászon kötésben egy helyütt szakadt 14x20 cm / Leporello with 14 litho images
14023.

1 200 HUF
1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XIV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1891., Magyar Salon, 672 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott, foltos félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás aláhúzás bejegyzés, volt könyvtári példány.
14024.

2 400 HUF
14025.

2 200 HUF
5,95
6,47
1895 Győr szabad kir. városban tartott országos vásárok rendjének hirdetménye, levélként küldve, hátoldalán címzéssel és bélyegzésekkel, hajtva, szélein kissé sérült, 51,5x42,5 cm
14026.

1 600 HUF
1895 Ország-Világ szépirodalmi és ismeretterjesztő képes hetilap XVI. évfolyamának 13. száma
14027.

1 600 HUF
1896 Millenniumi Kiállítási Emlék-képek. Szecessziós litho leporelló album 19 db képpel (hiányos), Bp., Eisler G. kiadása, sérült, aranyozott Gottermayer-kötésben, a lapok helyenként kissé sérültek, foltosak.
14028.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1896 össz. 24 db építészet témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, néhány lap szélén szakadásokkal és apró foltokkal
14029.

1 000 HUF
1897 Nagyrőce, az 1898. évben tartandó országos vásárokról szóló hirdetmény, levélként postázva
14030.

1 000 HUF
1897 Nachrichten von Siemens & Halske Aktiengesellschaft
14031.

8 000 HUF
1898 A Vasárnapi Újság 10 db száma, összefűzve
14032.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF