Maps

Number of items: 121

1804 Comitatus Posoniensis, rézmetszetű térkép, tervezte: Ján Matej Korabinszky (1740-1811), javított, foltos, 12×19 cm
13429.

1 600 HUF
cca 1897 Nagyigmánd környékének vászontérképe, szélein körbevágott, 51x38,5 cm
13430.

1 000 HUF
9
Kávézó lány litográfiák csillagtérképek 19 db nagyrészt kétoldalas tábla félvászon kötésbe kötve. 27x22 cm / Star maps litographs 27x22 cm
13431.

3 000 HUF
1941 Szántóterületek kataszteri átlagjövedelme becslőjárásonként 1914-ben. 1 : 1.500.000. Államtudományi Intézet, hajtva, kisebb sérüléssel, foltokkal, 70x46 cm
13432.

6 000 HUF
1942 Magyarország állatállománya, megyénként darabszám ill. érték szerint. 1911 évi adatok. 1 : 1.000.000. Bp., Államtudományi Intézet. Hajtva, sérülésekkel, kissé foltos, 102,5x66 cm
13433.

6 000 HUF
1946 Erdély bányászati térképe, az áramfejlesztő telepek feltüntetésével. 1 : 1.450.000. Magyar Állami Nyomda, szélén kis sérülésekkel, 46x31 cm / Mining Map of Transylvania
13434.

5 000 HUF
1940 Erdélyi iparvállalatok 1938. évi adatok alapján. Szerk.: Dr. Rónai András és Csihony Sándor. 1 : 400.000. Bp., Államtudományi Intézet. Kézzel színezett, nagyméretű térkép, hajtva, kb. 123x103 cm
13435.

6 000 HUF
cca 1870-1880 Szentpétervár és Varsó (St. Petersburg, Warschau) térképe egy lapon, papír, kissé foltos, 26x21 cm / map of Saint Petersburg and Warsaw on one sheet, a bit spotty
13436.

2 400 HUF
cca 1870-1880 Europäisches Russland, az európai Oroszország térképe, papír, lap tetején apró szakadással, 26x21 cm / map of European Russia, with small tear on the top of the sheet
13437.

2 400 HUF
1939 Kölesd térképe 24x17 cm
13438.

1939 Kölesd térképe 24x17 cm

1 000 HUF
1863 Dänemark und Schlewigholstein, Island, Far-Oer fametszetű térképe, hajtott, kis szakadással, 28x22 cm
13439.

1 000 HUF
Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza. VIII. kiadás. 36 oldal színes térképekkel + melléklet. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, é.n. Kissé sérült papírkötésben
13440.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF