Flea Market

Number of items: 513

Érmés karlánc, fém, sérült, h: 19 cm
12115.

8 000 HUF
Kínai bizsu zsinór karkötő 3 db gyönggyel, kartondobozban, m: 16 cm
12116.

1 800 HUF
2 db gramofontű doboz, tűkkel. orosz és német.
12117.

2 400 HUF
Plovdiv feliratú fém dísz kulcs, gazdag madár ornamentikával díszített, apró kopásnyomokkal, kartondobozban, h: 14 cm
12118.

1 800 HUF
Jade medál daru és teknős motívummal 45x63 mm, 50 g
12119.

13 000 HUF
35,14
38,24
Bizsu karreif, kék üveggel ékítve. d: 6 cm
12120.

18 000 HUF
48,65
52,94
Kis manikűrkészlet, 4 db-os, tokban, rozsdás
12121.

1 000 HUF
5 db buddhista miniatűr thangka vászonra festett kép, közte több felszentelt, sérülésekkel, 6,5x5,5 cm és 9,5x7,5 cm közötti méretben. (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése, Mahakala - Chaturbhuja, Manjushri, Gyógyító Buddha, )
12122.

40 000 HUF
108,11
117,65
8 db kis méretű jade teknős. Legnagyobb 5 cm
12123.

4 000 HUF
Teljes doboz Sport cigaretta
12124.

Teljes doboz Sport cigaretta

4 000 HUF
Jade medál sárkány motívummal 40x60 mm
12125.

14 000 HUF
37,84
41,18
3 db bizsu karkötő, kopott.
12126.

3 db bizsu karkötő, kopott.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF