Number of items: 256
2497699
11146
405
Other collectibles
Herendi kávé kiöntő, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 25cm
8 000 HUF
2497698
11147
405
Other collectibles
Herendi kávé kiöntő, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 22cm
8 000 HUF
2497697
11148
405
Other collectibles
8 000 HUF
2497696
11149
405
Other collectibles
Herendi kávé kiöntő, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 17cm
6 000 HUF
2497689
11150
405
Other collectibles
Herendi erőleveses csésze, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, kopott. m: 10cm
4 000 HUF
2497648
11151
405
Other collectibles
Herendi cukortartó, két különböző darabból, sérült, jelzett, m: 9 cm
2 800 HUF
2497687
11152
405
Other collectibles
Herendi tejszínes, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 7,5cm
2 000 HUF
2417438
11153
405
Other collectibles
8 000 HUF
2417434
11154
405
Other collectibles
Herendi petrezselyemmintás porcelán karmos kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
6 000 HUF
2499387
11155
405
Other collectibles
Herendi fehér mázas porcelán bonbonniere. Rózsás díszítéssel. Jelzett, hibátlan. d: 19 cm, m: 14 cm
10 000 HUF
2502702
11156
405
Other collectibles
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm
3 000 HUF
2502699
11157
405
Other collectibles
Herendi libát etető lányka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal m: 19 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m