Number of items: 375
2498853
10120
405
Other collectibles
Sárkány Gyula (1887-1962): Havas tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm
8 000 HUF
2499068
10121
405
Other collectibles
Korbely István (1960-): Álom. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 17x16 cm
4 000 HUF
2499292
10122
405
Other collectibles
Heil József (1929-): Virágzás. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30×15 cm
3 600 HUF
2500646
10123
405
Other collectibles
Csapó Jenő (1875-1954): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült (több helyen lyukas). Fa keretben, 64×54 cm
4 000 HUF
2500705
10124
405
Other collectibles
Muhits Sándor (1882-1956): Aratók (vázlat). Olaj, karton, jelzés nélkül, apró felületi sérüléssel, 27×31,5 cm
4 000 HUF
2501315
10125
405
Other collectibles
Mátray József (?-): Fürdőző női akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39,5x29,5 cm
4 000 HUF
2501336
10126
405
Other collectibles
Sélley Sándor (?-?): Öreg bárka. Tempera, papír, jelzett. Hátoldalán 1930-40 körüli, hiányos kiállítási raglappal. Üvegezett, sérült korabeli fa keretben. 27x34 cm
6 000 HUF
2314486
10127
405
Other collectibles
3 000 HUF
2437286
10128
405
Other collectibles
Hárencz János (1899-1969): Táj lovakkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 6×8 cm
9 000 HUF
2504093
10129
405
Other collectibles
Czirják Sándor (?-?): Színes ég. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 19,5×28 cm
1 800 HUF
2501453
10130
405
30000
Other collectibles
Hervé, Lucien (Elkán László) (1910-2007): Utcarészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent (keret által takarva). Hátoldalán aukciós raglappal. Üvegezett fa keretben. 31,5x23 cm
30 000 HUF
2238080
10131
405
Other collectibles
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m