Number of items: 349

Kassák Lajos: Menekülők. Uj írók. 3. szám. Szerk.: Juhász Géza és Kardos László. [Debrecen, 1933], Nagy Károly és Társai, 75+1 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Petry Béla Albert munkája. Kiadói papírkötés, az elülső borítón egészen kis szakadással, jó állapotban.
17382.

3 000 HUF
Krupa András: Hidelmek - varázslatok - boszorkányok. (Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakó körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Művelődési Osztálya, 373+5 p. Kiadói kissé kopott papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2000 példányban.
17383.

4 000 HUF
Karinthy Frigyes: Esik a hó. Novellák. Első kiadás! Bp., 1912, Nyugat. Kiadói, sérült papírkötésben.
17384.

2 000 HUF
23
Gárdonyi Géza: Te, Berkenye! Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói kissé kopott szecessziós színes, illusztrált papírkötésben.Számozott, 1342. számú példány.
17385.

2 000 HUF
Gárdonyi Géza: Aggyisten Biri. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói szecessziós színes, illusztrált papírkötésben, az egyik alsó sarkán kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. Számozott, 581. számú példány.
17386.

2 000 HUF
Gárdonyi Géza: A kürt. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói szecessziós színes, illusztrált papírkötésben, a borítószéleken kis szakadásokkal. Számozott, 270. számú példány.
17387.

2 000 HUF
17388.

8 000 HUF
Heidenstam, Verner von: Endymion Regény Damaszkusról. Ford.: Leffler Béla. Gyoma, 1918, Kner Izidor, 1 t. + 205+3 p. A borító Divéky József munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17389.

1 800 HUF
Lee, Chiang: A mah-jong játékszabályai és történeti fejlődése. Bp., é.n., Dick Manó, 84+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17390.

2 000 HUF
14
Hollós Korvin Lajos: Válogatott költemények 1925-1945. Bp., 1945. Faust. Dedikált! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben.
17391.

4 000 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. I-IV. kötet. Teljes! Sajtó alá rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp. , 1870, Méhner Vilmos (Rudnyánszky A. kőnyomdája), 1 t. (Tompa Mihály portréja)+394 p. + 437 p. + 462 p. + 404 p. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kicsit kopott, kissé kopott, foltos, az egyik kötet kissé sérült borítóval, egyébként jó állapotban.
17392.

6 000 HUF
19
17393.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF