Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 39

Lázár Kálmán, Kriesch János: Hasznos és kártékony állatainkról. I-II. rész (egy kötetben). I. rész: Emlősök, madarak, hüllők. II. rész: Halak. Bp., 1988, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17153.

1 200 HUF
Cholnoky Tiborné: A csillagászati földrajz elemei. II. félév. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírkötésben 36p.
17154.

1 600 HUF
17155.

4 000 HUF
2 db német orvosi könyv: Staehler, Werner: operative Cystoskopie. Leipzig, 1941. Georg Thieme; E Joseph: Kystoskopische Technik. Berlin, 1923. Springer. Kiadói egészvászon kötésben
17156.

1 800 HUF
17157.

5 000 HUF
Erwin Baur: Einführung in die experimentelle Vererbungslehre. Berlin, 1911., Gebrüder Borntraeger. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és 8 színes táblával. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány, néhány lapon ceruzás bejelöléssel.
17158.

2 000 HUF
17159.

1 600 HUF
17160.

3 000 HUF
Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar földrajzi Társaság Könyvtára III. kötet. Bp., Lampel Róbert. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17161.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Forel Ágoston: A hypnotismus, vagy a suggestio és a psychotherapia. A kilencedik kiadás után ford.: Sztrokay Kálmán. Előszóval ellátta: Dr. Hudovernig Károly. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó. 270 p. Átkötött, aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült és hiányos címlappal, egy sérült, kissé hiányos lappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17162.

1 200 HUF
17163.

800 HUF
Állatmefigyelések. Összegyűjtötte: Horváth Károly. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
17164.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF