Number of items: 363

Wallendorf porcelán kínálótál, kopott, jelzett, m: 8 cm
11484.

1 800 HUF
Capodimonte áttört porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 17 cm
11485.

4 000 HUF
Anita Teich kézzel festett porcelán tálca, kopott, jelzett 32x19cm
11486.

3 000 HUF
Japán pávás porcelán tálka, levonóképes, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 9 cm
11487.

2 000 HUF
Hölgy virágos ruhában, porcelán figura, részben kézzel festett, jelzés nélkül, m: 19,5 cm
11488.

3 800 HUF
10,27
11,18
Sárga kétrétegű hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11489.

2 000 HUF
Metzler Orloff porcelán csibék, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 10 cm
11490.

2 200 HUF
5,95
6,47
Hutschenreuter váza. Modern, többféle mázzal. Jelzett, hibátlan. 16,5 cm
11491.

3 000 HUF
Szovjet korcsolyázó lány, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 28 cm
11492.

1 600 HUF
38
Szovjet haját fésülő lány, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 16 cm
11493.

1 200 HUF
21
11494.

2 800 HUF
7,57
8,24
Hutschenreuter poutpurris doboz. Matricás, jelzett, hibátlan 8x8x9,5 cm
11495.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF