Number of items: 346

Szittner László (?-?): Táj. Szénrajz, papír. Jelzett, paszpartuban, 29x24 cm
10302.

1 000 HUF
Szlányi Lajos (1869-1949): Lány libákkal. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 34x43 cm
10303.

4 000 HUF
23
10304.

18 000 HUF
48,65
52,94
Szőnyi István (1894-1960): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, karcolás nyomokkal, 18x22.5 cm
10305.

6 000 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben.15x21 cm
10306.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szőnyi István (1894-1960): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzett, 22x34 cm
10307.

14 000 HUF
37,84
41,18
Szőnyi István (1894-1960): Csodagyermek. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel és sorszámmal (21/50) jelzett, üvegezett fa keretben, 21x28 cm
10308.

9 500 HUF
25,68
27,94
10309.

7 000 HUF
18,92
20,59
Szyksznian Wanda (1948-): Szeretkezők (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm
10310.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tápai Antal (1902-1986): Anatómiai tanulmány II. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, kissé foltos, 62×42 cm
10311.

4 000 HUF
Töreky Ferenc (1922-2016): Bartók. Ofszet, papír, jelzett. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 46×32,5 cm
10312.

5 000 HUF
Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm
10313.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF