Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 51

DN Szent István denár / MÉE tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:1-,2
31469.

DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:1-,2

1 200 HUF
Ausztria / Bécs ~1900. Általános Osztrák Művezető Szövetség zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association) gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
31470.

20 000 HUF
54,05
58,82
Csehszlovákia ~1970. 69db vegyes jelvény T:2,2- Czechoslovakia ~1970. 69pcs of mixed badges C:XF,VF
31471.

2 000 HUF
Franciaország 1954. Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, Mle G. Kernberger 1954 gravírozással T:1- patina France 1954. Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Securityhallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with Mle G. Kernberger 1954 engraving C:AU patina
31472.

3 800 HUF
10,27
11,18
Jugoszlávia ~1920-1930. Szent Száva Rend IV. osztály aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés sérült mellszalaggal (41x62mm) T:1-,2 kopott aranyozás, apró zománchibák Yugoslavia ~1920-1930. Order of Saint Sava 4th class gold plated and enamelled Ag decoration with damaged ribbon (41x62mm) C:AU,XF gold plating worn, small enamel errors
31473.

Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés sérült mellszalaggal (41x62mm) T:1-,2 kopott aranyozás, apró zománchibák Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration with damaged ribbon (41x62mm) C:AU,XF gold plating worn, small enamel errors

30 000 HUF
81,08
88,24
31474.

1 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1937. Schaffendes Volk Fe jelvény (50x21mm) T:2 German Third Empire 1937. Schaffendes Volk Fe badge (50x21mm) C:XF
31475.

Német Harmadik Birodalom 1937. "Schaffendes Volk" Fe jelvény (50x21mm) T:2 German Third Empire 1937. "Schaffendes Volk" Fe badge (50x21mm) C:XF

1 400 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1977. VEB Werkstoffprüfmaschinen Liepzig - 25 Jahre 1952-1977 / Im dienst der Wissenschaft und Praxis meisseni porcelán emlékérem, eredeti tokban (62,5mm) T:1- German Democratic Republic 1977. VEB Werkstoffprüfmaschinen Liepzig - 25 Jahre 1952-1977 / Im dienst der Wissenschaft und Praxis Meissen porcelain commemorative medallion in original case (62,5mm) C:AU
31476.

Német Demokratikus Köztársaság 1977. "VEB Werkstoffprüfmaschinen Liepzig - 25 Jahre 1952-1977 / Im dienst der Wissenschaft und Praxis" meisseni porcelán emlékérem, eredeti tokban (62,5mm) T:1- German Democratic Republic 1977. "VEB Werkstoffprüfmaschinen Liepzig - 25 Jahre 1952-1977 / Im dienst der Wissenschaft und Praxis" Meissen porcelain commemorative medallion in original case (62,5mm) C:AU

1 400 HUF
31477.

800 HUF
11db-os ifjúségi jelvénytétel T:2,2-
31478.

1 000 HUF
14db-os vegyes sportjelvény-tétel, közte Kilián, MHK, Rally London-Mexico, stb. T:vegyes
31479.

14db-os vegyes sportjelvény-tétel, közte "Kilián, MHK, Rally London-Mexico, stb." T:vegyes

1 200 HUF
15db vegyes, főleg szocialista jelvény, kitüntetés, nagyrészt eredeti tokokban, közte ~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban, Zagyvavölgye M.G.T.SZ. Törzsgárda 15 év zománcozott Br jelvény T:vegyes
31480.

15db vegyes, főleg szocialista jelvény, kitüntetés, nagyrészt eredeti tokokban, közte ~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban, "Zagyvavölgye M.G.T.SZ. Törzsgárda 15 év" zománcozott Br jelvény T:vegyes

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF