Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.