https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 53
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2492631
17104
404
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
3 db fogyókúra és étrend könyv: A francia nők nem híznak, 8 perces meditáció, Lélegezz helyesen
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2492652
17105
404
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
3 db szakácskönyv: Hogyan fogyjunk tudatosan, 28 napos egészséges étrend és életmód porogram, Szórakoztató fogyókúra.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2470302
17106
404
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Szőlészet és borászat. Szerk.: Katona József. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet közleményei. Vol. I. Bp., 1976., Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2224317
17107
404
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás I. Fehérbor készítés. Második, javított és bővített kiadás. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Prehoda József: Üzemi szőlőfeldolgozás II. Vörösbor készítés. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2454425
17108
404
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva. Pompola Zsuzsanna illusztrációival. Papírkötésben, javított gerinccel.
The item is not available
2456081
17109
404
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Lengyel Balázs: Volt egy gólyám. Reich Károly rajzaival. Bp., 1966., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
2496281
17110
404
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Radulescu, E-Negru, A.: Megkártevők és betegségek határozója. Ford.: Boér András. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
Starting price:
1 800 HUF
2464205
17111
404
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Lehner Ödön: Az őszibarack termesztés kiskátéja. Bp., é.n. Szerzői. Későbbi egészvászon kötésben, első lap ragasztott 208 p.
Starting price:
1 800 HUF
2493106
17112
404
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Biszkup Ferenc, dr. Guoth János, dr. Horn Péter: Haszongalamb-tenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó, 250+XXIV p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2492379
17113
404
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
3 db egészséges étrenddel kapcsolatos könyv: Lénárt Gitta: Élő italok könyve. Lugosító smoothie receptekkel, UŐ: Élő édességek könyve; Mit egyél, hogy jól legyél. Étkezési útmutató cukorbetegeknek.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2494660
17114
404
0
2800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2494767
17115
404
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1933 Gyümölcsterjesztési és Gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam 1933. Bp., Pátria. 90p. Félvászon kötésben, foltokkal
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment