Toys, board-games Number of items: 62
2494641
12501
404
Toys, board-games
Other collectibles
Retró Szalma Mackó, kopott, sérült, , m: 43 cm
3 000 HUF
2494747
12502
404
15000
Toys, board-games
Other collectibles
Gebruder Heubach plasztikus aljzatfejes baba, kék üveg alvó szemekkel, nyitott szájjal, barna parókával, hajlított végtagokkal, ruhában sorszám: 300-810. Németország. h: 30cm (Kopott, kisebb sérülésekkel. ) / A Gebruder Heubach bisque socket head doll, with blue glass sleeping eyes, open mouth, brown wig, composition bent limb body, and stitched outfit, numbered 300-810. Germany. Length : 30 cm (Worn, with minor damage. )
15 000 HUF
2495895
12503
404
Toys, board-games
Other collectibles
2 db Retro kaucsuk baba, apró kopásnyomokkal, h: 16 és 40 cm
1 200 HUF
2495264
12504
404
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1930-1940 Schuco Studio No. 1050. Fém játék kisautó. Sérült, hiányos 21 cm
1 000 HUF
2495379
12505
404
Toys, board-games
Other collectibles
Burago Porsche játékautó fém, műanyag. 25 cm
3 000 HUF
2492133
12506
404
4400
Toys, board-games
Other collectibles
Retró baba, 1970 körül, kaucsuk, műanyag, szövet, felhúzókulccsal, hálós tartóban, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm
4 400 HUF
2494644
12507
404
Toys, board-games
Other collectibles
Szó, ami szó - Játék a szavakkal, retró szókirakó társasjáték 2-4 személy részére, mágneses, néhány hiánnyal, sérült dobozában
1 200 HUF
2493335
12508
404
Toys, board-games
Other collectibles
Egy doboznyi vegyes játékkártya
1 000 HUF
2496515
12509
404
Toys, board-games
Other collectibles
Hotel társasjáték, dán kiadás, hiánytalanságra nem elelnőrzött
3 000 HUF
2457926
12510
404
Toys, board-games
Other collectibles
8 kivágható társasjáték kissé megviselt borítóval, részben kivágva
1 200 HUF
2457867
12511
404
Toys, board-games
Other collectibles
Vegyes játékok (Rubik kocka, plüss, fegyver stb) tisztításra szorulnak.
1 800 HUF
2353810
12512
404
3400
Toys, board-games
Other collectibles
Kulccsal felhúzható dobos és lovas Pinokkió figurák. Működő, jó állapotban 14 cm, 19 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035