Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 187
2294353
30579
404
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Pató Róza (1934- ) DN "Dr. Vértes László kórházi főorvos" egyoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1-,2
3 000 HUF
2399528
30580
404
Numismatics
Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia - Magyar Csapat - Öttusa" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,56g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
7 000 HUF
2279615
30581
404
7500
Numismatics
Pálfy Gusztáv (1942-) DN "MÜSZI Díj" bronz díjplakett (98mm) T:2
7 500 HUF
2491514
30582
404
Numismatics
Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. "Budapest II. kerület 1873-1973" Br emlékplakett (112mm) T:2 patina
3 000 HUF
2495962
30583
404
Numismatics
Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett - 1854 Kőbányán megindult a nagyüzemi sörfőzés" Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1-
5 000 HUF
2497171
30584
404
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1933. "A kormányzói díjat nyert dalosok emlékérme / Budapest 1933 Csoportdíj" Br érem "CZEBECZAUER JÁNOS" gravírozással, mellszalag nélkül (35mm) T:2 patina HP 4461.var
4 000 HUF
2495690
30585
404
5500
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron / E nuce fit Corylus" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-
5 500 HUF
2281856
30586
404
Numismatics
4 000 HUF
2356341
30587
404
Numismatics
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Misóka Pálnak Felső-Szászberek - Az érdem jeléül" Br emlékérem (144,13g/65mm) T:1- ph. / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Pál Misóka from Felső-Szászberek - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (144,13g/65mm) C:AU edge error
16 000 HUF
2337306
30588
404
Numismatics
Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Dévai Jenő: "The Theacher" / Angol nyelvtanárom emlékére" Br plakett (84mm) T:2 oxidációs fo.
3 000 HUF
2310365
30589
404
4400
Numismatics
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" Br plakett (89x64mm) T:2
4 400 HUF
2495766
30590
404
11000
Numismatics
Sz. Nagy Mária (1929- ) DN "Erdők királynője / Pro Fallóskút" kétoldalas Br plakett (136x86mm) T:1-
11 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035