Flea Market

Number of items: 610

Melankólia (Dürer után). Nyomat, könnyűfém lapon, apró kopásnyomokkal, 45x36 cm
11863.

2 600 HUF
7,03
7,65
Nagy Sándor Bucephalost szelíditi meg (Francois Schommer után). Nyomat, könnyűfém lapon, apró kopásnyomokkal, 47x33 cm
11864.

2 400 HUF
Malévos jegyzettömbök, írótömbök, jegytartók gyűjteménye
11865.

3 000 HUF
9 db DVD egészségmegőrző, edzésprogramok, stb, Jóga, pilates, stb.
11866.

1 200 HUF
12 db számítógépes CD ROM mese, állatok, stb
11867.

1 200 HUF
Üveg kínáló készlet 6+1 darabos d: 21 cm
11868.

3 000 HUF
File twist. Pörgetős asztali névjegytartó, jegyzettartó, eredeti dobozában.
11869.

1 000 HUF
Régi, réz pipere készlet. 3 darabos, fogkefe tartóban (lepattanással) további tárgyak: ollók, cipőzúzó
11870.

5 000 HUF
Kerámia asztali kínáló készlet. Német, fa tartóval. Újszerű állapotban
11871.

2 400 HUF
Vegyes alpakka és fém tárgyak egy tételben
11872.

2 000 HUF
Vegyes bolhapiaci tétel íróasztali kellékek, régi dugóhúzó, stb
11873.

3 000 HUF
Professor EP103 Elektromos serpenyő - olajban sütésre, grillezésre, roston sütésre, tészta sütésre, főzésre és melegítésre használható, mérete: 38 x 29 x 8 cm, hőmérséklet-szabályozás 0 és 220°C között, áramellátás: 230 V / 50Hz, teljesítmény: 1500W, gőznyílással ellátott üveg fedő, könnyű tisztítás. Működik. Gyári sérült dobozában.
11874.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF