Flea Market

Number of items: 610

Nike FTC Fradi mez, az Albert Flórián Stadion búcsúztatójának speciális alkalmi kiadása (2013. márc. 24.), jó állapotban, méret: S
12130.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kis vegyes bolha tétel: régi, díszes fényképtartó doboz, pénztárca, gyufásdoboz, zsebtükrök, stb., Stühmer szaloncukor (sérült) dobozban
12131.

2 800 HUF
7,57
8,24
28
Vegyes bolha tétel: dobozok, tokok, bizsu ékszerek, medálok, stb., Duna Csokoládégyár zselés szaloncukor dobozban
12132.

3 000 HUF
17
Régi kuglóf és sütemény sütőformák, 5 db kisebb és 2 db nagyobb, az egyik fedéllel, fém, kopottas állapotban, az egyiken rozsdafoltokkal, d: 7,5 cm, 11 cm, 20,5 cm
12133.

1 200 HUF
Régi mángorló és törő, fa, korának megfelelő sérülésekkel, h: 39,5-40,5 cm
12134.

1 200 HUF
Díszes vágódeszka és csanak (faragott, nyeles ivóedény), faragott fa, néhány kopásnyommal, kis sérüléssel, a csanak sérült, javított. 26x13 cm és d: 9 cm
12135.

1 400 HUF
Sütőben és mikróban is használható konyhai edény, 2 db különféle fedéllel (főzéshez és tároláshoz), eredeti dobozában, 27x20x5,5 cm
12136.

1 200 HUF
Régi fém kézi mérleg, jelzett, rozsdás, d: 25 cm
12137.

1 200 HUF
Asztali fűszertartó, kínáló, rozsdamentes acél, újszerű állapotban, dobozában
12138.

1 200 HUF
Iparművész vörösréz fali dísztál, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, d: 33,5 cm
12139.

1 600 HUF
Historizáló, három karú izzós réz csillár, üveg függő díszekkel, kisebb kopásnyomokkal, az üvegdíszeken helyenként sérülésekkel, 44x44x26 cm
12140.

12 000 HUF
32,43
35,29
Három emeletes asztali kínáló, lakkozott fa, festett díszítéssel, felületén sérülésekkel, m: 42 cm
12141.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF