Flea Market Number of items: 610
2494226
12130
404
Flea Market
Other collectibles
Nike FTC Fradi mez, az Albert Flórián Stadion búcsúztatójának speciális alkalmi kiadása (2013. márc. 24.), jó állapotban, méret: S
10 000 HUF
2494323
12131
404
Flea Market
Other collectibles
Kis vegyes bolha tétel: régi, díszes fényképtartó doboz, pénztárca, gyufásdoboz, zsebtükrök, stb., Stühmer szaloncukor (sérült) dobozban
2 800 HUF
2494265
12132
404
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel: dobozok, tokok, bizsu ékszerek, medálok, stb., Duna Csokoládégyár zselés szaloncukor dobozban
3 000 HUF
2494634
12133
404
Flea Market
Other collectibles
Régi kuglóf és sütemény sütőformák, 5 db kisebb és 2 db nagyobb, az egyik fedéllel, fém, kopottas állapotban, az egyiken rozsdafoltokkal, d: 7,5 cm, 11 cm, 20,5 cm
1 200 HUF
2494568
12134
404
Flea Market
Other collectibles
Régi mángorló és törő, fa, korának megfelelő sérülésekkel, h: 39,5-40,5 cm
1 200 HUF
2494592
12135
404
Flea Market
Other collectibles
Díszes vágódeszka és csanak (faragott, nyeles ivóedény), faragott fa, néhány kopásnyommal, kis sérüléssel, a csanak sérült, javított. 26x13 cm és d: 9 cm
1 400 HUF
2494605
12136
404
Flea Market
Other collectibles
Sütőben és mikróban is használható konyhai edény, 2 db különféle fedéllel (főzéshez és tároláshoz), eredeti dobozában, 27x20x5,5 cm
1 200 HUF
2494620
12137
404
Flea Market
Other collectibles
Régi fém kézi mérleg, jelzett, rozsdás, d: 25 cm
1 200 HUF
2494625
12138
404
Flea Market
Other collectibles
Asztali fűszertartó, kínáló, rozsdamentes acél, újszerű állapotban, dobozában
1 200 HUF
2494628
12139
404
Flea Market
Other collectibles
Iparművész vörösréz fali dísztál, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, d: 33,5 cm
1 600 HUF
2494657
12140
404
Flea Market
Other collectibles
Historizáló, három karú izzós réz csillár, üveg függő díszekkel, kisebb kopásnyomokkal, az üvegdíszeken helyenként sérülésekkel, 44x44x26 cm
12 000 HUF
2494683
12141
404
Flea Market
Other collectibles
Három emeletes asztali kínáló, lakkozott fa, festett díszítéssel, felületén sérülésekkel, m: 42 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035