Number of items: 336
2477373
11237
403
Other collectibles
Zsolnay cukortartó, porcelán, kopott, jelzett, m: 10cm
1 600 HUF
2477368
11238
403
Other collectibles
Zsolnay porcelán kulacs. Matricás, jelzett, kopásokkal. 12 cm
1 200 HUF
2483878
11239
403
Other collectibles
Zsolnay porcelán tétel, 3 db: Patikaedény, m: 6 cm, d: 10,5 cm; tálka m: 2 cm, d: 12,5 cm; kistányér, m: 2 cm, d: 19 cm; mind jelzett, mind kopásnyomokkal
1 000 HUF
2341068
11240
403
Other collectibles
2 000 HUF
2397627
11241
403
Other collectibles
8 000 HUF
2482485
11242
403
Other collectibles
Fischer Ignác mokkás csészealj (2 db), korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésekkel. Jelzett. d: 11 cm
3 000 HUF
2482396
11243
403
Other collectibles
Sarreguemines Louis XV mokkás csésze. Jelzés nélkül. Kopott, apró csorba. m: 5 cm, d: 6cm
3 000 HUF
2481823
11244
403
Other collectibles
Sarreguemines virágmintás csészealj, részben kézzel festett, kis lepattanással, d: 11,5 cm
1 000 HUF
2412541
11245
403
26000
Other collectibles
26 000 HUF
2479310
11246
403
Other collectibles
Porcelán kávés kanna, látképpel, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tető bütykén lepattanással, m: 24 cm
18 000 HUF
2478073
11247
403
Other collectibles
Johnson Bros GLENWOOD fajansz lapostányér gyönyörű mázalatti matricás dekorral, 20 cm. Anglia, 1900 körül. apró csorbák, mázrepedések. Jelzett.
10 000 HUF
2476057
11248
403
Other collectibles
Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszába nyomott: Schütz Cilli és máz feletti arannyal: Sopron 1893. Csorbák, repedéssel, karcolások. m: 12cm, d: 30cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m