Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 69

2001. Az Árvízvédelmi Tevékenység Elismerésére ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1-
31577.

2001. "Az Árvízvédelmi Tevékenység Elismerésére" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1-

1 000 HUF
2002. Parma Fidei - A hit pajzsa aranyozott, peremén jelzett Ag kitüntetés, eredeti mellszalaggal (35,14g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31578.

2002. "Parma Fidei - A hit pajzsa" aranyozott, peremén jelzett Ag kitüntetés, eredeti mellszalaggal (35,14g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

10 000 HUF
27,03
29,41
2005. Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1
31579.

2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1

12 000 HUF
32,43
35,29
Ausztria 1908. Császári Évforduló 1908. június kétoldalas, aranyozott Br emlékérem szalagon. Szign.: Josef Heu, Brd. Schneider Wien gyártói jelzéssel (34mm) T:1-,2 Austria 1908. Kaiser Jubilaeum Festzug Juni 1908 two-sided, gilt Br medallion on ribbon. Sign: Josef Heu, with Brd. Schneider Wien makers mark (34mm) C:AU,XF
31580.

Ausztria 1908. "Császári Évforduló 1908. június" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem szalagon. Szign.: Josef Heu, "Brd. Schneider Wien" gyártói jelzéssel (34mm) T:1-,2 Austria 1908. "Kaiser Jubilaeum Festzug Juni 1908" two-sided, gilt Br medallion on ribbon. Sign: Josef Heu, with "Brd. Schneider Wien" maker's mark (34mm) C:AU,XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Belgium 1867. Polgári Szolgálati Kereszt II. osztálya zománcozott kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 zománc hiba Belgium 1867. Civic Decoration, Cross 2nd class for service in the administration enamelled decoration with original ribbon C:XF enamel error
31581.

Belgium 1867. "Polgári Szolgálati Kereszt II. osztálya" zománcozott kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 zománc hiba Belgium 1867. "Civic Decoration, Cross 2nd class for service in the administration" enamelled decoration with original ribbon C:XF enamel error

3 000 HUF
31582.

80 000 HUF
216,22
235,29
Dél-Jemen DN Június 22-e Rend aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül T:2 zománchiba South Yemen ND Order of June 22th gilt, enamelled decoration without ribbon C:XF enamel error
31583.

Dél-Jemen DN "Június 22-e Rend" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül T:2 zománchiba South Yemen ND "Order of June 22th" gilt, enamelled decoration without ribbon C:XF enamel error

4 000 HUF
Franciaország 1960. Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, A. Henriot 1960 gravírozással T:1- patina  France 1960. Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Securityhallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with A. Henriot 1960 engraving C:AU patina
31584.

Franciaország 1960. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, "A. Henriot 1960" gravírozással T:1- patina France 1960. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security"hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with "A. Henriot 1960" engraving C:AU patina

5 000 HUF
Irán / Kadjar ~1880-1925. Nap és Oroszlán Rend Csillaga zománcozott kitüntetés, függőleges tűvel (83mm) T:2- patina, repedés, zománchiány, két zománcos csillagág hiányzik  Iran / Qajar ~1880-1925. Order of the Lion and Sun Breast Star Badge Medal enamelled decoration with vertical pin (83mm) C:VF patina, cracked, missing enamel, with two missing points
31585.

Irán / Kadjar ~1880-1925. "Nap és Oroszlán Rend Csillaga" zománcozott kitüntetés, függőleges tűvel (83mm) T:2- patina, repedés, zománchiány, két zománcos csillagág hiányzik Iran / Qajar ~1880-1925. "Order of the Lion and Sun Breast Star Badge Medal" enamelled decoration with vertical pin (83mm) C:VF patina, cracked, missing enamel, with two missing points

30 000 HUF
81,08
88,24
9
Jugoszlávia ~1920-1930. Szent Száva Rend IV. osztály aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal (41x62mm) T:1-,2 kopott aranyozás Yugoslavia ~1920-1930. Order of Saint Sava 4th class gold plated and enamelled Ag decoration with ribbon (41x62mm) C:AU,XF gold plating worn
31586.

Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal (41x62mm) T:1-,2 kopott aranyozás Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration with ribbon (41x62mm) C:AU,XF gold plating worn

24 000 HUF
64,86
70,59
11
Jugoszlávia ~1935. Szent Száva Rend középkereszt aranyozott és zománcozott jelzetlen Ag kitüntetés, sérült nyakszalagon (52x86mm) T:2 aranyozás kopott, előlapon javított zománchiba  Yugoslavia ~1935. Order of Saint Sava Commander Cross 3rd class gold plated and enamelled unmarked Ag decoration with neck ribbon (52x86mm) C:XF gold plating worn, with restored enamel error on obverse
31587.

Jugoszlávia ~1935. "Szent Száva Rend középkereszt" aranyozott és zománcozott jelzetlen Ag kitüntetés, sérült nyakszalagon (52x86mm) T:2 aranyozás kopott, előlapon javított zománchiba Yugoslavia ~1935. "Order of Saint Sava Commander Cross 3rd class" gold plated and enamelled unmarked Ag decoration with neck ribbon (52x86mm) C:XF gold plating worn, with restored enamel error on obverse

40 000 HUF
108,11
117,65
Lengyelország 1992. A Lengyel Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztje mellszalagon, eredeti tokban T:1 Poland 1992. Knights Cross of the Order of Merit of the Republic of Poland on ribbon, with original case C:UNC
31588.

Lengyelország 1992. "A Lengyel Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztje" mellszalagon, eredeti tokban T:1 Poland 1992. "Knight's Cross of the Order of Merit of the Republic of Poland" on ribbon, with original case C:UNC

5 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF