Printed Materials

Number of items: 327

cca 1960 Fővárosi Villamosvasút tanulóigazolvány igénylési lap
14010.

1 000 HUF
cca 1960 Schwerin 12 fotót tartalmazó füzet
14011.

800 HUF
14012.

100 HUF
0,27
0,29
cca 1960 Orvala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Finn eredetiből fordította br. Podmaniczky Pál. Gépelt kézirat 373p. Bekötve
14013.

1 000 HUF
1960 Munkácsy TV, a székesfehérvári Vadásztölténygyár gyártmánya képes ismertető és garancia füzete, jó állapotban, 19p
14014.

4 000 HUF
cca 1960-1970 Merkur építőjáték leírása, cseh nyelven, hajtott,16 p.
14015.

2 000 HUF
cca 1960-1980 Mátravidéke, Zsille Győző (1925- ) festőművész 9 db rézkarca leporellóban, a dúcon jelzettek, kissé kopott, sérült borítóval, 17x12 cm
14016.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1960-1980 Nógrádi Sándor (1894-1971), Kiss Károly (1903-1983) és Komócsin Zoltán (1923-1974) kommunista politikusok névjegyei, 3 db
14017.

2 000 HUF
cca 1960-1980 Medimpex Herbarium, 63 db színes képekkel illusztrált kártya, hátoldalukon német, francia és angol nyelven feliratozva, kiadói papírmappában
14018.

1 000 HUF
cca 1960-80: Hunniában valami készül... Falra akasztható nyomtatvány Ady Endre vers idézettel, újságcikk részletekkel és XX. sz. eleji fotók reprodukcióival. Ofszet, papír, kartonra kasírozva, lap alja kissé foltos, 69×48 cm
14019.

1 400 HUF
1961 Kommerciális Hírlap. 1961. május. Különkiadás. Jugoszláv Külkereskedelmi Kamara Kiadványa. Fekete-fehér fotókkal.
14020.

2 000 HUF
1962-1993 Vegyes dedikált különlenyomat tétel, 11 db, Cennerné Wilhelmb Gizella (1921-1995) muzeológus, művészettörténész részére.   1962 Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyve. V. 1962. Benne Weiner Piroska tanulmányával, a szerző által dedikált.   1966 Spira György: Széchenyi alakja és a történettudomány. A szerző által dedikált.;   1967 Spira György: A magyar negyvennyolc jobb megértését keresve. A szerző által dedikált.;   1968 Honismeret 10. füzet. Összeáll.: Dömötör Sándor. Benne: Székely György: Az Országos Helytörténeti Bizottság és a honismereti mozgalom. c. írásával. A szerző, Székely György dedikációjával.  1973 Szakály Ferenc: Balázs Deák gyöngyösi kereskedő üzleti könyve. Adalékok a hódoltsági terület kereskedelmi kapcsolatainak történetéhez a XVI. század végén. A szerző által dedikált.;   1979 Spira György: Kossuth és az utókor A szerző által dedikált.;   1981 Spira György: A magyar negyvennyolc és a parasztság. A szerző által dedikált.;   1982 Urbán Aladár: Batthyány és a honvédelem 1848-ban. A szerző által dedikált;   1982 Katarína Zavadova-Jancova: Kosicka architektúra obodobia klasicizmu a dielo architekta Jozefa Belága. A szerző által dedikált.;   1991 Tüskés Gábor-Knapp Éva: Címlapillusztrációk egy 17. századi magyar jezsuita szerző aszketikus munkáiban. Knapp Éva által dedikált.;   1993 Szilágyi András: Az Esterházy-gyűjtemény cupidós násfájáról. A szerző által dedikált.;
14021.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF