Photo Number of items: 356
2484325
13350
403
Photo
Other collectibles
cca 1890-1900 Műtermi portrék, 7 db keményhátú fotó aradi műtermekből (Kossak J., Honisch, stb.), 10x6 cm és 21x11,5 cm közötti méretben
6 000 HUF
2485232
13351
403
Photo
Other collectibles
cca 1900 Testvérek, keményhátú fotó, Wien, Franz Fischer műterméből, 18x12 cm
1 000 HUF
2454837
13352
403
Photo
Other collectibles
cca 1890-1900 Hölgy portréja, keményhátú fotó Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész budapesti műterméből, 21x13 cm
1 200 HUF
2447899
13353
403
Photo
Other collectibles
cca 1930-1980 Dr. Varga Ferenc (?-?) tanár fotói, összesen 16 db, közte több feliratozott/pecséttel jelzett, 3,5x2 cm és 18x13 cm közötti méretben
1 200 HUF
2483633
13354
403
Photo
Other collectibles
23 db vegyes régi és modern esküvői fotó
1 000 HUF
2303496
13355
403
Photo
Other collectibles
cca 1910-1930 8 db keményhátú portré, 10,5x6 cm és 20x11 cm közötti méretekben + 2 db üvegnegatív
2 000 HUF
2425141
13356
403
Photo
Other collectibles
cca 1980 2x6 db fortechrom Soprom múzeumai és műemlékei színes dia, fotó: Mészáros, eredeti tokjában + 12 db Kecskemét-Bugac színes dia, IPV, eredeti tokjában
1 000 HUF
2327837
13357
403
Photo
Other collectibles
cca 1950-1970 7 db vegyes fotó, főként sport témában, némelyik hátulján írással, 11x17 cm-től 22,5x17,5 cm-ig
1 000 HUF
2433463
13358
403
Photo
Other collectibles
6 000 HUF
2483253
13359
403
Photo
Other collectibles
1922 Bp., Egyéves kereskedelmi szaktanfolyam 1921/22-es évfolyamának végzős hallgatói, tablófotó, kartonra kasírozva, hátoldalon feliratozott, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
2 000 HUF
2483241
13360
403
Photo
Other collectibles
1918 Bp., A VII. ker. István-úti m. kir. állami főgimnázium VIII. osztálya az 1917-18 tanévben, tablófotó, kartonra kasírozva, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
2 000 HUF
2478221
13361
403
Photo
Other collectibles
cca 1939-1940 Seregély Dezső (1867-1948) ny. ezredes, szobrászművész Andrássy út 25. szám alatti lakás belsőjéről készült fotók üvegnegatívjai, kettőn Seregély Dezsővel, katonai ruhában, összesen 5 db, 8x8 cm + Seregély Irma hárfaművész névjegykártyája
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035