Photo

Number of items: 356

cca 1890-1900 Műtermi portrék, 7 db keményhátú fotó aradi műtermekből (Kossak J., Honisch, stb.), 10x6 cm és 21x11,5 cm közötti méretben
13350.

6 000 HUF
cca 1900 Testvérek, keményhátú fotó, Wien, Franz Fischer műterméből, 18x12 cm
13351.

1 000 HUF
cca 1890-1900 Hölgy portréja, keményhátú fotó Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész budapesti műterméből, 21x13 cm
13352.

1 200 HUF
cca 1930-1980 Dr. Varga Ferenc (?-?) tanár fotói, összesen 16 db, közte több feliratozott/pecséttel jelzett, 3,5x2 cm és 18x13 cm közötti méretben
13353.

1 200 HUF
23 db vegyes régi és modern esküvői fotó
13354.

1 000 HUF
cca 1910-1930 8 db keményhátú portré, 10,5x6 cm és 20x11 cm közötti méretekben + 2 db üvegnegatív
13355.

2 000 HUF
cca 1980 2x6 db fortechrom Soprom múzeumai és műemlékei színes dia, fotó: Mészáros, eredeti tokjában + 12 db Kecskemét-Bugac színes dia, IPV, eredeti tokjában
13356.

1 000 HUF
cca 1950-1970 7 db vegyes fotó, főként sport témában, némelyik hátulján írással, 11x17 cm-től 22,5x17,5 cm-ig
13357.

1 000 HUF
13358.

6 000 HUF
1922 Bp., Egyéves kereskedelmi szaktanfolyam 1921/22-es évfolyamának végzős hallgatói, tablófotó, kartonra kasírozva, hátoldalon feliratozott, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
13359.

2 000 HUF
1918 Bp., A VII. ker. István-úti m. kir. állami főgimnázium VIII. osztálya az 1917-18 tanévben, tablófotó, kartonra kasírozva, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
13360.

2 000 HUF
cca 1939-1940 Seregély Dezső (1867-1948) ny. ezredes, szobrászművész Andrássy út 25. szám alatti lakás belsőjéről készült fotók üvegnegatívjai, kettőn Seregély Dezsővel, katonai ruhában, összesen 5 db, 8x8 cm + Seregély Irma hárfaművész névjegykártyája
13361.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF