Photo

Number of items: 356

cca 1920 Kohl Medárd (1859-1928) esztergomi, Rott Nándor (1869-1939) veszprémi, és Shvoy Lajos (1879-1968) székesfehérvári püspök Lorenzo Schioppa (1871-1935) nuncius, pápai követ társaságában, hátoldalán feliratozott fotó, közepén töréssel, 16,5x11,5 cm
13170.

2 000 HUF
1901 Bethlen Bálint (1865-1913) főispán, násznagy gróf Vass György és Bánffy Ilona esküvőjén, keményhátú fotó a Dunky fivérek műterméből, kissé foltos, kopott, 20×10,5 cm
13171.

12 000 HUF
32,43
35,29
Czigány György (1931-) Erkel Ferenc-, Liszt Ferenc- és József Attila-díjas író, költő, újságíró, szerkesztő, zenei rendező, műsorvezető, érdemes művész és Major Tamás (1910-1986) kétszeres Kossuth-díjas színész, rendező, színházigazgató, kiváló művész fotója, a fotó sarkán törés- és kopásnyomokkal, 13x18 cm
13172.

800 HUF
cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról Tőkés Anna, Liliomfi stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált Mérei fotográfus felesége bélyegzőjével jelzett felvétel, 18x13 cm körüli méretben
13173.

1 200 HUF
cca 1980-1988 Kádár János társaságban, fotó, 18x13 cm
13174.

2 000 HUF
Vegyes, külföldi és magyar színészeket ábrázoló fotók (közte Elvis Presley, Marina Vlady, Sophia Loren, stb.), kb. 100 db, vegyes méretben
13175.

1 200 HUF
II. Rákóczi Ferenc és felesége, Sarolta Amália hercegnő, 2 db festményről készült fénynyomat, utólagos színezéssel, papírlaphoz ragasztva, 14x9 cm
13176.

1 000 HUF
cca 1940-1950 Szörényi Éva (1917-2009) Kossuth-díjas színésznő fotója, 24x15 cm
13177.

3 000 HUF
cca 1940-1950 Fényes Alice (Aliz) (1918-2007) színésznő, Rozgonyi fotó, 24x15,5 cm
13178.

4 000 HUF
cca 1880-1900 A Walkó családról, Walkó Károlyról készült 3 db fotó kabinet méretben.
13179.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1967 Magyar Bálint (1910-1992) filmtörténész, a Magyar Színház krónikása, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 12 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
13180.

2 000 HUF
cca 1969 Angliai Erzsébet című színdarab Ruttkai Éva (1927-1986) főszereplésével, színházi riport és portrék, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 26 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
13181.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF