Military

Number of items: 124

T-54/55 harckocsi oldalsó parancsnoki figyelő prizmája, orosz gyártmány, kopásnyomokkal, 22x13x7 cm
13681.

7 000 HUF
18,92
20,59
13682.

8 500 HUF
22,97
cca 1910-1945 Nyitrán született hivatali tisztviselő Arthold / Arató Emil iratanyaga, benne számos miniszter, honvédelmi miniszter: Csáky Károly, Gömbös Gyula, Rátz Jenő, Bartha Károly saját kezű és Böhm Vilmos nyomatos aláírásaival + 30 db hozzá kapcsolódó egyéb irat.
13683.

50 000 HUF
135,14
147,06
Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Kádár Gábor színes sokszorosítása: Honfoglalás. Színes litográfia, papír, kartonra kasírozva. Kiadta Könyves Kálmán. 1905-10 körül. Sérült. Kissé foltos. 28,5x86 cm
13684.

11 000 HUF
29,73
32,35
1873-1913 Porosz Osztrák háború veteránjainak találkozóján készült csoportkép nagy méretű tabléó. sérülésezel / Prussian-Austrian war veteran soldiers meeting large talbleau photo with damage on cartboard 21x28 cm
13685.

1 400 HUF
1913 Magyar katona baranyavári (ma Pélmonostor - Délvidék) szolgálati idején készült, hátoldalt feliratozott, kartonra ragasztott fotó, Makart mohácsi fotós felvétele, szép állapotban, 15,5×9,5 cm
13686.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1917 Katonatisztek rehabilitációs intézetében, vintage fotó, 8,5x13,8 cm, karton 20,3x29,4 cm
13687.

1 600 HUF
AK47-es bajonett. Jelzett 35 cm
13688.

5 000 HUF
2 db jó állapotú katonai gázálarc
13689.

1 000 HUF
26
Érdekes Ujság Háborús Albumának IV. száma, 12 fotónyomat + ismertető lap, szétszakadt, sérült, viseltes kiadói papírmappában, de a fotónyomatok jó állapotban, 35x28 cm
13690.

4 000 HUF
Érdekes Ujság Háborús Albumának III. száma, 12 fotónyomat + ismertető lap, szakadozott, sérült, viseltes kiadói papírmappában, de a fotónyomatok jó állapotban, 35x28 cm
13691.

4 000 HUF
cca 1918 Cs. és kir. magyar honvéd tüzérszázados számos kitüntetéssel (többek közt Vaskorona rend III. osztálya, Katonai érdemkereszt III. osztálya, II. osztályú Vaskereszt), egyenruhában, karddal, nagyméretű műtermi fotó Pottok Sándor fényképész autográf jelzésével, dekoratív, üvegezett fa keretben (a kereten kisebb sérülésekkel), külső méret: 67x49 cm / K. u. k. Hungarian military officer with numerous decorations, large-size, signed photograph in sligtly worn glazed frame, 67x49 cm
13692.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF