Maps

Number of items: 71

Nuova pianta di Roma con rete autofilotranviaria, Bonechi Edizione Il Turismo Firenze, kisebb szakadásokkal, 48×68 cm
13757.

Nuova pianta di Roma con rete autofilotranviaria, Bonechi Edizione ''Il Turismo" Firenze, kisebb szakadásokkal, 48×68 cm

1 600 HUF
cca 1920-1930 Magyarország autótérképe, 1:400.000, Szerk.: Tallián Ferenc. Kiadja: Kir. M. Automobil Club, Bp., én., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 1-76,81-88 p. Papírkötésben, szétvált kötéssel, kopott, foltos borítóval, hiányzó lapokkal, rossz állapotban.
13758.

2 400 HUF
1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai, szerk. Beke László, M. Kir. Földművelésügyi Minisztérium
13759.

4 000 HUF
A Trianoni Magyarország régi térkép modern reprintje üvegezett keretben 42x33 cm
13760.

1 000 HUF
cca 1950 Korea térképe kartonon Szikra nyomda 60x87 cm
13761.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1980 2 db Magyar Néphadsereg térkép 58x48 cm
13762.

1 800 HUF
cca 1860 Rhodos és környéke, Görögország Litografált térkép. Foltos. / Map of Greece and Rhodos.with stain 60x58 cm
13763.

4 000 HUF
1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 40 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, a könyvtesttől elvált borítóval.
13764.

1 400 HUF
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben
13765.

1 200 HUF
17 db régi étlap, közte több litho is
13766.

20 000 HUF
54,05
58,82
XIX. sz. Svájc 6 db térkép: rézmetszet, ofszet, litho / 6 maps of Switzerland. Copper plate, litho, and ofset
13767.

9 000 HUF
24,32
26,47
1958 A Második Világháború térképeken. Rendszereztő album. 32 kihajtható térkép minden frontról, tengeri hadműveletekkel is, részletes időrendi táblázatokkal. Minisztériumi belső kiadás. Egészvászon borítóval
13768.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF