Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 128

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. 75 éves az ÁÉB Bank Rt. Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,6g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
30569.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,6g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

8 000 HUF
30570.

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1998. MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója Ag és Br emlékérem (34,04g/0.925/42,5mm) T:1,PP fo. Adamo SG34
30571.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Ag és Br emlékérem (34,04g/0.925/42,5mm) T:1,PP fo. Adamo SG34

9 500 HUF
25,68
27,94
Fritz Mihály (1947-) 1998. MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója Ag emlékérem (33,74g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG34
30572.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Ag emlékérem (33,74g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG34

8 500 HUF
22,97
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30573.

6 500 HUF
17,57
19,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,35g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30574.

7 000 HUF
18,92
20,59
Győrfi Sándor (1951-) 1992. Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye Br emlékérem (42,5mm) + Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)
30575.

Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)

9 000 HUF
24,32
26,47
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP16
30576.

Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP16

1 200 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Br emlékérem (42mm) T:1
30577.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" Br emlékérem (42mm) T:1

1 000 HUF
Kiss György (1872-1916) - Szeiler J. 1926. A mohácsi vész 400. évfordulójára a helyi emlékbizottság Br plakett (83x57mm) márványtalpon (123x185mm). MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX T:2 Hungary 1926. The Local Memorial Committee for the 400th Anniversary of the Battle of Mohács Br plaque (83x57mm) on marble slab (123x185mm). Sign.: György Kiss - J. Szeiler. MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX C:XF
30578.

Kiss György (1872-1916) - Szeiler J. 1926. "A mohácsi vész 400. évfordulójára a helyi emlékbizottság" Br plakett (83x57mm) márványtalpon (123x185mm). "MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX" T:2 Hungary 1926. "The Local Memorial Committee for the 400th Anniversary of the Battle of Mohács" Br plaque (83x57mm) on marble slab (123x185mm). Sign.: György Kiss - J. Szeiler. "MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX" C:XF

4 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH2
30579.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH2

1 200 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése Br emlékérem (~97mm) T:2 Hungary 1983.International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF  Cs. M. 1065.
30580.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF