10526.
402. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Gulácsy jelzéssel: Sétálók. Vegyes technika, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 42,5×28 cm