Tétel

Catalogue number:

17845.
402. Closed Online auction
Books: Tales

2 400 HUF
6,78 EUR, 7,74 USD

Description:

Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék I.-III.. Szekszárd, 1979-1983, Tolna megyei Tanács V. B. Könyvtára. Kiadói egészvászon-kötés. Az I kötet foltos borítóval, szétesett kötéssel, helyenként foltos, firkált lapokkal. A II. kötet foltos borítóval és sérült gerinccel de egyébként jó állapotban. A III. kötet. jó állapotban. Volt könyvtári példányok.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.