Tétel

Catalogue number:

15630.
402. Closed Online auction
Books: History

10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD

Description:

Márki Sándor-Marczali Henrik: Egyetemes és hazai történelem. I-VI. köt.: I. köt.: Márki Sándor: Az ókor története., II. köt.: Márki Sándor: A középkor története., III. köt.: Márki Sándor: Az újkor története. IV.: Márki Sándor: A legújabb kor története., V-VI. köt.: Marczali Henrik: Magyarország története. Első rész és második rész. Bp., 1912, Athenaeum. Számos szövegközi képpel, fekete-fehér és színes képtáblákkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, a borítókon és gerinceken kisebb kopásnyomokkal, sérülésekkel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras