Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 53
2448361
17594
402
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, az elülső borítón kis szakadással, jó állapotban.
1 600 HUF
2448371
17595
402
Other collectibles
1 600 HUF
2470424
17596
402
Other collectibles
Somos András-Túri István: Vízfüggönyös fólia sátrak építése és hasznosítása a házikertben. Bp., 1977., Mezőgazdasági-Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsa. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődésnyommal.
1 000 HUF
2470294
17597
402
Other collectibles
Katona István: A koponya és a gerinc lőtt sérülései. Bp., 1999., Kornétás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2414679
17598
402
Other collectibles
Verő Juli: Hónapok, napok, ételek. Bp., 1984, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
2441672
17599
402
Other collectibles
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
2459703
17600
402
Other collectibles
H. Battha Lívia, Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2405386
17601
402
Other collectibles
Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. A borító elszakadt.
2328934
17602
402
Other collectibles
Dr. Holdas Sándor- Suschka Alfréd - Ifj. Pacs István: Gazdaságos házinyúltenyésztés. Bp, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Foltos, szakadt kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
1 000 HUF
2329872
17603
402
Other collectibles
3 000 HUF
2323910
17604
402
Other collectibles
1 400 HUF
2446388
17605
402
Other collectibles
A bonsai titkai. Neményi András fordítása. Bp, 1996, Ferenczy Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035