Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 42

Faragott fali dombormű fali dísz. Hátoldalán jelzett. 48 cm
11624.

3 000 HUF
8,47
9,68
Nagy méretű faragott fa dísz / bortartó, kéz formájú, sárkányos afrikai fa faragvány. 40x35 cm
11625.

8 000 HUF
22,60
25,81
Ülő harcos. Kő őrlemény faragott afrikai figura. 13 cm
11626.

2 000 HUF
5,65
6,45
Iparművész levélbontó kés. Réz, 31 cm
11627.

2 000 HUF
5,65
6,45
11
Műgyanta sárkány mamutfenyő talapzaton, kopott, sérült. m:33cm
11628.

1 800 HUF
5,08
5,81
Officina Alessi jelzésű absztrakt szobor. Műgyanta őrlemény, gumi talppal. m: 17,5 cm
11629.

7 000 HUF
19,77
22,58
A zene mesterei Schubert, Strauss, Verdi 3 db műgyanta mellszobor 14,5 cm / 3 Grand masters of music figurines
11630.

4 000 HUF
11,30
12,90
Andranik Torosz Ozanján, vagy Zoravar Andranik, (1865-1927) örmény tábornok és szabadságharcos büsztje, műgyanta, Lorenzi jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 28,5 cm / Andranik Ozanian, General Andranik (1865-1927), Armenian military commander and statesman, bust, resin, signed Lorenzi, with some minor wear, m: 28,5 cm
11631.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hófehérke és a hét törpe réz lemez kisplasztika fa alapon. falra akasztható kép 25x25 c,m
11632.

3 600 HUF
10,17
11,61
Keleti bölcs szarvassal, faragott egzotafa, botja sérült és ragasztott, m: 38cm
11633.

2 400 HUF
6,78
7,74
Drótszőrű német vizsla, galvanizált fém, Jelzett: F. D. 27x21cm
11634.

12 000 HUF
33,90
38,71
Fa sas szobor, sérülésekkel, m: 30 cm
11635.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.