Flea Market Number of items: 717
2472761
11787
402
Flea Market
Other collectibles
Kisebb doboznyi vegyes bolha tétel, benne öröknaptárral
1 000 HUF
2471130
11788
402
Flea Market
Other collectibles
Kisebb zacskónyi vegyes söralátét és italcímke
2 400 HUF
2471239
11789
402
Flea Market
Other collectibles
Meoskop retró diafilm nézegető, hozzá való képekkel, hibás, 11x9,5x7 cm
1 000 HUF
2471412
11790
402
Flea Market
Other collectibles
Romulus és Remus a farkassal, az 1960-as római olimpia emlékszobra. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, A.S. Italy jelzéssel, a talapzat egyik sarka sérült, a fémtábla levált róla, 13x13x6 cm
4 000 HUF
2471953
11791
402
Flea Market
Other collectibles
1974 Szovjet gyártmányú bokszkesztyű, balkezes, bőr, vászon, minimális kopással
1 600 HUF
2472178
11792
402
Flea Market
Other collectibles
1981-1991 8 db Hungaroton újévi kislemez (1982-83 hiányzik), tokban
1 200 HUF
2472463
11793
402
Flea Market
Other collectibles
Iparművész réz doboz, fedelén építkezést ábrázoló domborműves díszítéssel, fa betéttel, kopásnyomokkal, 17x12x4 cm
1 000 HUF
2475144
11794
402
Flea Market
Other collectibles
Sony MDR-RF811R vezeték nélküli sztereó fejhallgató, tartozékaival, használt állapotban, nem kipróbált
1 200 HUF
2475168
11795
402
Flea Market
Other collectibles
Teodolit földmérő műszer doboza, fa láda fém fülekkel, 33x21x19 cm + szovjet fa doboz, sérült belsővel, 14x14x5 cm
2 000 HUF
2475549
11796
402
Flea Market
Other collectibles
Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861) ukrán költő, író, festőt ábrázoló domborműves réz falikép, 28,5x25,5 cm + Lovat fékező csikós, szalmakép üvegezett fa keretben, külső méret: 32x23,5 cm + vegyes numizmatikai kellékek: éremtartó tálca, 15 db lezárható papírtok, MÉE árverési katalógus, stb.
1 000 HUF
2475711
11797
402
Flea Market
Other collectibles
Régi, öntöttvas házas gyalu Victor felirattal, fém és fa, kopásnyomokkal, 26x6,5x14 cm
2 000 HUF
2475732
11798
402
Flea Market
Other collectibles
AKA Electric NDK-s hordozható akkumulátoros lámpa, akkumulátor nélkül, korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, 41,5x19x16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035