Flea Market

Number of items: 717

Ón keresztelő dísztányér, kopott, d: 22cm
12068.

5 000 HUF
Alabárd alakú higanyos hőmérő, kopott, 41x10cm
12069.

3 200 HUF
8,65
9,41
Szecessziós réz, hamu- és gyufatartó. m: 10cm, d:14cm
12070.

2 000 HUF
II. Világháborús kulacs pohárral, korának megfelelő állapotban. m:24cm
12071.

3 600 HUF
9,73
10,59
Angol historizáló alpakka fűszertartó üvegbetétek nélkül, kopott, jelzett: Marples & Co vagy Mosley & Co. m: 26cm
12072.

1 800 HUF
Retro repülős asztaldísz, modell, apró kopásokkal. m: 37 cm
12073.

5 000 HUF
Ezüstözött alpakka fűszer és fogvájó tartó, üvegbetétekkel. Hibátlan. Korának megfelelő kopásokkal. 11,5x8,5x13,5cm
12074.

3 000 HUF
Réz falikar üvegbúrával, h: 25cm
12075.

3 000 HUF
Krupp&Berndorf tálca, kopottas, h:30cm
12076.

1 800 HUF
Shaker, üveg, műanyag tetővel. kopott. m: 20cm
12077.

1 000 HUF
3 darabos Iparművészeti fém szett. (fali tál d: 27,5, váza m: 20cm, doboz 10x10x4cm) Kopott. Rézben jelzett: LIGNIFER ISZ.
12078.

4 000 HUF
Régi réz súlykészlet fa tartóban hiányos 13,5x9,5x5cm cm
12079.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF