Flea Market
Number of items: 717
2427023
12019
402
Flea Market
Other collectibles
Mongol festett gipsz falra akasztható maszk, 12×13 cm
3 000 HUF
2437424
12020
402
24000
Flea Market
Other collectibles
Antik bronz kétkarú asztali lámpa, bekötve, működik, a gyertyákon kisebb sérülésekkel, 35,5x30,5 cm
24 000 HUF
2442584
12021
402
Flea Market
Other collectibles
Nagy mérető tálca betét nélkül, ezüstözött alpakka, kopott, 45x28,5cm
3 600 HUF
2442563
12022
402
Flea Market
Other collectibles
Szandrik ezüstözött alpakka csésze 2db, kopott sérült, d: 11cm
3 000 HUF
2436916
12023
402
Flea Market
Other collectibles
Bank lámpa, öntött szitakötő alakú talppal, erősen kopott színezett búrával. Működőképes. m: 25 cm
12 000 HUF
2440892
12024
402
Flea Market
Other collectibles
Alpakka tálca, kopott, 43×27 cm
2 000 HUF
2440886
12025
402
Flea Market
Other collectibles
10 db fém fagylaltos kehely, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
6 000 HUF
2433277
12026
402
Flea Market
Other collectibles
Bőrdíszműves bőr doboz vaknyomott mintával 24x14x8 cm
2 400 HUF
2444677
12027
402
Flea Market
Other collectibles
4 db különféle fényképalbum, 29x21 cm és 21x16 cm közötti méretben
1 000 HUF
2412257
12028
402
Flea Market
Other collectibles
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, sérült, rozsdafoltos, 20x10x21,5 cm
2 600 HUF
2444747
12029
402
Flea Market
Other collectibles
2 db nagy méretű, művészi igényű tájkép egyik sérült kartonon 29x39 cm
2444676
12030
402
Flea Market
Other collectibles
Mechanikus metronóm működő állapotban m: 24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m