Number of items: 289

Zsolnay porcelán teás csésze készlet 6 db aljjal. kézzel festett, kis kopásokkal
11231.

4 000 HUF
11,49
13,42
11232.

2 000 HUF
5,75
6,71
Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág ábrázolással. kopott, apró mázrepedés. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 31 cm
11233.

1 000 HUF
2,87
3,36
35
11234.

8 000 HUF
22,99
26,85
1853 Antik Alt Wien tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 16 cm
11235.

5 000 HUF
14,37
16,78
1821? Antik Alt Wien tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 14, 5 cm
11236.

7 000 HUF
20,11
23,49
6 db Meisseni porcelán salátás tálka, aljjal. Máz alatti kék festés, egyik peremén apró csorba, jelzett: Kardos Meissen. d:13,5cm
11237.

18 000 HUF
51,72
60,40
2 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festés, hibátlan, jelzett: Royal Meissen.
11238.

16 000 HUF
45,98
53,69
7 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festés, kétféle jelzéssel (csillagos Meissen és royal Meissen), egyik csésze alja pótlás: Hutschenreuther Bavaria lepattanással egyik csésze alján.
11239.

14 000 HUF
40,23
46,98
Meissen (7db) és MZ Austria (2db) össz 9 db vegyes tányérok, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen és MZ Austria, hibátlan, d:20 és 25 cm között
11240.

8 000 HUF
22,99
26,85
Meissen tojástartó, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, m:7,5cm
11241.

1 400 HUF
4,02
4,70
Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, d: 27 cm
11242.

4 000 HUF
11,49
13,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.