Number of items: 289

Herendi sárgarózsa, kézzel festett, sérült, kopott, jelzett (1940), 14,5x8cm
11183.

2 000 HUF
5,75
6,71
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával 7x5 cm
11184.

1 400 HUF
4,02
4,70
Zsolnay pillangómintás hiányos kávéskészlet, 6 db süteményes tányér, 1 db kis kaspó és 1 db poháralátét. Mázrepedt, kopott, jelzett.
11185.

28 000 HUF
80,46
93,96
Zsolnay pillangómintás teás készlet, 6 személyes (kanna, kis kiöntő, 1 db cukortartó, 6 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, az egyik csésze füle sérült, ragasztott.
11186.

26 000 HUF
74,71
87,25
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 44x16,5 cm, d: 16,5 cm
11187.

22 000 HUF
63,22
73,83
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett (halványan), erős kopásnyomokkal, d: 15 cm
11188.

8 000 HUF
22,99
26,85
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm
11189.

10 000 HUF
28,74
33,56
11190.

10 000 HUF
28,74
33,56
Zsolnay art deco eozin mázas váza. Formaterv Török János? Jelzett, hibátlan. m: 24 cm
11191.

5 000 HUF
14,37
16,78
43
Zsolnay áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Halász Imréné), hibátlan d: 11 cm, m: 10 cm
11192.

8 000 HUF
22,99
26,85
11193.

5 000 HUF
14,37
16,78
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm
11194.

1 200 HUF
3,45
4,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.