Number of items: 289

Herendi Viktória porcelán teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, rózsákon apró lepattanás.
11134.

85 000 HUF
244,25
285,23
11
Herendi (Sissi) Gödöllő (SR - Siang Rouge) mintás, rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanások a rózsán d: 12 cm, m: 13 cm
11135.

40 000 HUF
114,94
134,23
Herendi (wbos) Windsor Branch mintás váza. Kézzel festett porcelán. Apró kopásokkal. Jelzett. m:25cm
11136.

24 000 HUF
68,97
80,54
Fischer Emil, Budapest, népies kulacs. Fajansz, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 25 cm
11137.

16 000 HUF
45,98
53,69
Herendi süteményes tányér, kézzel festett, kopott, csorba,1884-1899, d: 20cm, jelzett: szalagos mázfeletti herendi és Herend masszábanyomott jelzés.
11138.

3 000 HUF
8,62
10,07
Herendi süteményes tányér, kézzel festett, kopott, 1898-1899, d: 18,5cm, jelzett: (Per laborem ad honorem). Herendi masszábanyomott jelzés nincs benne. Per laborem ad honorem: ,,Munkával a megbecsülésért. Farkasházy-Fischer Móric jelmondata.
11139.

Herendi süteményes tányér, kézzel festett, kopott, 1898-1899, d: 18,5cm, jelzett: (Per laborem ad honorem). Herendi masszábanyomott jelzés nincs benne. Per laborem ad honorem: ,,Munkával a megbecsülésért." Farkasházy-Fischer Móric jelmondata.

3 000 HUF
8,62
10,07
45
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 37 cm
11140.

5 000 HUF
14,37
16,78
26
Herendi Shakespeare mellszobor, Tervező:Jenő Hanzély (1919-2000), bisquit porcelán, jelzett, kopott, m:24,5 cm
11141.

1 000 HUF
2,87
3,36
38
Hollóházi foci cipő. Tóth II. József az Aranycsapat játékos 80. születésnapjára készült és adott darab. Kézzel festett,jelzett, hibátlan. m: 18 cm
11142.

10 000 HUF
28,74
33,56
9
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x9 cm
11143.

7 000 HUF
20,11
23,49
Herendi Viktória mintás porcelán 3db sütis tányér (1941) d:18,5cm, 1 db szendvicses tál, 36x15cm. Jelzett, kopott.
11144.

6 000 HUF
17,24
20,13
17
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm
11145.

6 000 HUF
17,24
20,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.