Paintings and graphics Number of items: 292
2459012
10170
401
80000
Other collectibles
N. Gál János: Szürrealista kompozíció.
Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm
(Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.)
A festőművész szavai.
80 000 HUF
2459014
10171
401
80000
Other collectibles
N. Gál János: Ébredések.
A festőművész szavai.
80 000 HUF
2198411
10172
401
50000
Other collectibles
50 000 HUF
2460176
10173
401
Other collectibles
Mizser Pál (1941 - ): Vándor.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, 50x90cm
18 000 HUF
2448098
10174
401
Other collectibles
18 000 HUF
2432918
10175
401
Other collectibles
Nagy Lajos (1956): Reggel. Akvarell, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
6 000 HUF
2433040
10176
401
Other collectibles
18 000 HUF
2448029
10177
401
Other collectibles
Nagy Lajos (1956-): Önarckép, 1983. Diópác, papír, jelzett. 30x21 cm
8 000 HUF
2460165
10178
401
Other collectibles
Nagy László (1942 - ): Havas hegyekkel.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 50x70cm
6 000 HUF
2460167
10179
401
Other collectibles
Nagy László (1942 - ): Erdő.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 40x50cm
3 000 HUF
2400492
10180
401
13000
Other collectibles
13 000 HUF
2466416
10181
401
Other collectibles
Nagy Sándor (1869-1950): Vándor. Vöröskréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×21,5 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035