https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 67

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1986. VBKM Transzvill Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
31637.

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1988. 75 éves az Orion 1913-1988 zománcfestett fém jelvény (37x36mm) + Orion Delta zománcozott Br és Al jelvény (14x52mm) T:2
31638.

1988. "75 éves az Orion 1913-1988" zománcfestett fém jelvény (37x36mm) + "Orion Delta" zománcozott Br és Al jelvény (14x52mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
2005. Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1
31639.

2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1

 
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
45,95
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
DN Lánchíd Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-
31640.

DN "Lánchíd" Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
DN Máriát ábárzoló, kétoldalas, latin nyelvű Al vallási érem füllel. O MARIA SINE LABE CONCEPTA ORA PRO NOBIS! / REGINA SACRATISSIMI ROSARII ORA PRO NOBIS! (33x30mm) T:2,2-
31641.

DN Máriát ábárzoló, kétoldalas, latin nyelvű Al vallási érem füllel. "O MARIA SINE LABE CONCEPTA ORA PRO NOBIS! / REGINA SACRATISSIMI ROSARII ORA PRO NOBIS!" (33x30mm) T:2,2-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II. Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart. fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. Sissach Fasnacht 1960 Br jelvény Louis Meyer & Co. Zürich gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2
31642.

Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II." Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart." fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. "Sissach Fasnacht 1960" Br jelvény "Louis Meyer & Co. Zürich" gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes: Jugoszlávia DN 2db kitüntetés szalag + Német Harmadik Birodalom 1937. Német Sas Érdemrend moaré szalag T:2,2- Yugoslavia ND 2pcs ribbon + German Third Empire 1937. Order of the German Eagle moire ribbon C:XF,VF
31643.

Vegyes: Jugoszlávia DN 2db kitüntetés szalag + Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sas Érdemrend" moaré szalag T:2,2- Yugoslavia ND 2pcs ribbon + German Third Empire 1937. "Order of the German Eagle" moire ribbon C:XF,VF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Belgium ~1900. II. Lipót-rend Főtiszti csillaga jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. Order of Leopold II, Grand Officer unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
31644.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Number of bids:
0
Csehszlovákia ~1970. 69db vegyes jelvény T:2,2- Czechoslovakia ~1970. 69pcs of mixed badges C:XF,VF
31645.

Csehszlovákia ~1970. 69db vegyes jelvény T:2,2- Czechoslovakia ~1970. 69pcs of mixed badges C:XF,VF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Nagy-Britannia ~1935. BBC Radio Circle London zománcozott Br jelvény (31x21mm) T:2 zománchiba Great Britain ~1935. BBC Radio Circle London enamelled Br badge (31x21mm) C:XF enamel error
31646.

Nagy-Britannia ~1935. "BBC Radio Circle London" zománcozott Br jelvény (31x21mm) T:2 zománchiba Great Britain ~1935. "BBC Radio Circle London" enamelled Br badge (31x21mm) C:XF enamel error

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Spanyolország ~1900-1975. Katolikus Izabella-rend középkereszt aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. Order of Isabella the Catholic Commander Cross gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
31647.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Number of bids:
0
Spanyolország ~1900-1975. Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
31648.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment