DN Máriát ábárzoló, kétoldalas, latin nyelvű Al vallási érem füllel. "O MARIA SINE LABE CONCEPTA ORA PRO NOBIS! / REGINA SACRATISSIMI ROSARII ORA PRO NOBIS!" (33x30mm) T:2,2-
Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II." Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart." fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. "Sissach Fasnacht 1960" Br jelvény "Louis Meyer & Co. Zürich" gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2
Vegyes: Jugoszlávia DN 2db kitüntetés szalag + Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sas Érdemrend" moaré szalag T:2,2-
Yugoslavia ND 2pcs ribbon + German Third Empire 1937. "Order of the German Eagle" moire ribbon C:XF,VF
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve
Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány
Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány
Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing