Number of items: 289

Futaky István: Nyelvtörténeti vizsgálatok a kárpát-medencei avar-magyar kapcsolatok kérdéséhez. Mongol és mandzsu-tunguz elemek nyelvünkben. Bp., 2001, Universitas. 146 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17406.

1 400 HUF
Jack London: Ádám előtt. / A hitehagyott. Fordította: Schöner Dezső. Harmadik kiadás. Magánkönyvtári pecséttel. Bp., Népszava, 1928. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
17407.

1 000 HUF
Gaál Mózes: Nótás Katicza. / Rongyos Miska története. Illusztrált. Bp., Athenaeum, 1906. Kiadói félvászon kötésben.
17408.

1 600 HUF
Rónaszegi Miklós: Hínáros tenger. Kolumbusz első útjának regénye. Bp., 1967, Móra. 415 p. Kass János (1927-2010) rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző saját kezű ajándékozási soraival.
17409.

1 200 HUF
Fráter Zoltán, Radnóti Zsuzsa (szerk.): Örkény emlékkönyv. Kaján Tibor rajzaival. Bp., 1995, Pesti Szalon. Kiadói kartonált papírkötés.
17410.

1 600 HUF
Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel. Bp., 1982, Magvető. 386 p. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17411.

1 000 HUF
Kroó László: Bölcsőm, koporsóm. Buchenwald. Bp., 1981, Kossuth. 230 p. Kiadói papírkötés, a lapok egy részén kissé sérült lapszélekkel.
17412.

1 000 HUF
Nádasi Katalin: Megtalált kincseim, avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. H.n., é.n., Mediapro Kft. 121+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső kötéstábla belső része sérült, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17413.

800 HUF
Szabó Dezső: Panasz. Ujabb tanulmányok. Bp.,1923, Ferrum, 128+4 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a könyvtest kettévált, szakadozott, hiányos borítóval, címlap alsó sarkában hiányos.
17414.

800 HUF
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. A borító rajza Urai Erika munkája. Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, első néhány lap hullámos.
17415.

1 200 HUF
Jim Morrison: Amerikai ima. Jim Morrison versei. Válogatta és ford.: Földes László Hobo. Bp., 1993, Orpheusz-Új Mandátum. Kiadói papírkötés, borító és első néhány lap jobb alsó sarkában foltos.
17416.

800 HUF
Thurzó Gábor: Belváros és vidéke. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17417.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: