Military Number of items: 100
2464769
13467
401
Military
Other collectibles
cca 1915 K.u.k tengerész, üvegnegatív, 9×12 cm
1 600 HUF
2445457
13468
401
Military
Other collectibles
Katonai gázálarc, kissé kopott, foltos állapotban, patronnal és szimatszatyorral
2 000 HUF
2463172
13469
401
Military
Other collectibles
1945 Futár Híradó, a Magyar Futár képes tudósítása a II. világháború híreiről, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal, 4 p.
1 000 HUF
2462830
13470
401
Military
Other collectibles
cca 1960-1980 Idegen hadseregek egyenruhái, rendfokozati és fegyvernemi jelzései, színes, nagyméretű nyomat, hajtva, 83x59 cm
1 000 HUF
2463404
13471
401
Military
Other collectibles
FMA PRC 152 katonai rádió makett, replika, fekete színben, eredeti dobozában, 25x7x4,5 cm
2 000 HUF
2463377
13472
401
Military
Other collectibles
Mil-tec Combat Knife harci kés, gumimarkolattal, tokkal, újszerű állapotban, eredeti dobozában, h: 27 cm
3 000 HUF
2463347
13473
401
Military
Other collectibles
Osztrák gyalogsági ásó, összecsukható, jelzett, tokkal, kopással, h: 65 cm
3 000 HUF
2463683
13474
401
Military
Other collectibles
cca 1970-1980 Amerikai M1 után mintázott osztrák M58 katonai sisak, belsővel és párnázattal, a belsőn "1974 MP Frankenburg" jelzéssel, kisebb kopásnyomokkal, 26x20,5 cm
5 000 HUF
2466420
13475
401
Military
Other collectibles
cca 1930-1940 E.A.B m/1896 svéd bajonett Mauser m/1938 és Ag m/1942B puskákhoz, eredeti fémtokjában, jelzett pengével, markolattal és tokkal, kisebb rozsdafoltokkal, tisztításra szorul, h: 32 cm / Swedish military bayonet for Mauser m/1938 and Ag m/1942B rifles, in original metal scabbard, marked on the blade, handle and scabbard, small rust stains, length: 32 cm
6 000 HUF
2464589
13476
401
Military
Other collectibles
1915 Bp., M. kir. honvédelmi miniszter által kiadott főhadnagyi kinevezés
1 000 HUF
2403961
13477
401
Military
Other collectibles
Lőportartó XIX. sz, réz. jelzetlen. 17 cm
6 000 HUF
2136737
13478
401
Military
Other collectibles
1916 Hirdetmény, amely utasítja az 1898-ban születetteket összeíráson való megjelenésre, szakadással
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035