Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 138

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. 75 éves az ÁÉB Bank Rt. Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,6g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
30665.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,6g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

8 000 HUF
30666.

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2002. Kossuth Lajos 200 éve született Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,12g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30667.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,12g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

7 000 HUF
18,92
20,59
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30668.

6 500 HUF
17,57
19,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
30669.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)

1 000 HUF
Fűz Veronika (1951-) 1991. Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya 1867-1916 - Bajai látogatásának emlékére Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo BA9
30670.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya 1867-1916 - Bajai látogatásának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BA9

3 200 HUF
8,65
9,41
30671.

3 000 HUF
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérem. JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846 (53mm) T:1-,2 ph. HP 284.
30672.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Br emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:1-,2 ph. HP 284.

16 000 HUF
43,24
47,06
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30673.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

1 000 HUF
Kiss György (1943-) 1990. MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi Br és jelzett Ag emlékérem dísztokban (36,13g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) Adamo BP30
30674.

Kiss György (1943-) 1990. "MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi" Br és jelzett Ag emlékérem dísztokban (36,13g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) Adamo BP30

5 500 HUF
14,86
16,18
Kiss György (1943-2016) 1991. II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs Br emlékérem ás Ag emlékérem dísztokban (31,18g/0.999/42,5mm) T:1-,1- (PP) felületi karc
30675.

Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" Br emlékérem ás Ag emlékérem dísztokban (31,18g/0.999/42,5mm) T:1-,1- (PP) felületi karc

5 500 HUF
14,86
16,18
Kiss György (1943-2016) 2009. Lyka Károly öntött Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremen ÉKE 37/3 számozással. Lyka Károly / ...A SZOBRÁSZAT E KEDVES BENJAMINJA TEMÉRDEK MŰVÉSZI FINOMSÁG BÁNYÁJA... (467,86g/101mm) T:1- / Hungary 2009. Károly Lyka cast Br commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 37/3 serial number on the edge. Sign.: György Kiss (467,86g/101mm) C:AU Adamo ÉKE43
30676.

Kiss György (1943-2016) 2009. "Lyka Károly" öntött Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremen "ÉKE 37/3" számozással. "Lyka Károly / '...A SZOBRÁSZAT E KEDVES BENJAMINJA' TEMÉRDEK MŰVÉSZI FINOMSÁG BÁNYÁJA...' "(467,86g/101mm) T:1- / Hungary 2009. "Károly Lyka" cast Br commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 37/3" serial number on the edge. Sign.: György Kiss (467,86g/101mm) C:AU Adamo ÉKE43

19 000 HUF
51,35
55,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF