Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 138

~2010. BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850 egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1
30761.

~2010. "BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1

8 000 HUF
2010. Memento / Politikai Elítéltek Közössége 20. évforduló 1945-1956 ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1
30762.

2010. "Memento / Politikai Elítéltek Közössége 20. évforduló 1945-1956" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1

1 600 HUF
2018. Látogatói érem - Magyar Pénzverő Zrt. / XX. század magyar pénzrendszerei - Korona Pengő Forint Br emlékérem műanyag tokban, füllel függesztve (65mm) T:1
30763.

2018. "Látogatói érem - Magyar Pénzverő Zrt. / XX. század magyar pénzrendszerei - Korona Pengő Forint" Br emlékérem műanyag tokban, füllel függesztve (65mm) T:1

20 000 HUF
54,05
58,82
2019. 20 éves a NATO-tagság 1999-2019 / 70 éves a NATO 1949-2019 peremen jelzett Ag emlékérem (33,88g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.
30764.

2019. "20 éves a NATO-tagság 1999-2019 / 70 éves a NATO 1949-2019" peremen jelzett Ag emlékérem (33,88g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.

8 000 HUF
DN A Debreceni Bélyeggyűjtők Egyesülete 25 éves egyoldalas Br emlékérem, hátoldalon 92-es sorszámmal (51mm) T:1- kis ph.
30765.

DN "A Debreceni Bélyeggyűjtők Egyesülete 25 éves" egyoldalas Br emlékérem, hátoldalon "92"-es sorszámmal (51mm) T:1- kis ph.

3 600 HUF
9,73
10,59
DN Gyula negatív éremkép, Br nyomólemez? (61x60mm) T:2
30766.

DN "Gyula" negatív éremkép, Br nyomólemez? (61x60mm) T:2

3 000 HUF
DN MAE - Társadalmi tudományos tevékenységért / Szocialista faluért Br plakett (80mm) T:2
30767.

DN "MAE - Társadalmi tudományos tevékenységért / Szocialista faluért" Br plakett (80mm) T:2

3 000 HUF
DN Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (101mm) T:1-
30768.

DN "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (101mm) T:1-

5 000 HUF
DN Öntödei Vállalat kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem, hátoldalon gravírozva 40 év hűséges munkájáért (55mm) T:1-
30769.

DN "Öntödei Vállalat" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "40 év hűséges munkájáért" (55mm) T:1-

800 HUF
DN Péterfy Kórházért Emlékérem Br emlékérem (106mm) T:2-
30770.

DN "Péterfy Kórházért Emlékérem" Br emlékérem (106mm) T:2-

1 200 HUF
DN Pogány Frigyes emlékplakett - A kiemelkedő tanulmányi munkáért egyoldalas, öntött Br plakett (130mm) T:1-,2 kis patina
30771.

DN "Pogány Frigyes emlékplakett - A kiemelkedő tanulmányi munkáért" egyoldalas, öntött Br plakett (130mm) T:1-,2 kis patina

5 000 HUF
DN REX MATHIAS HUNVGARIE egyoldalas, öntött Br plakett (95x66mm) T:1- ph.
30772.

DN "REX MATHIAS HUNVGARIE" egyoldalas, öntött Br plakett (95x66mm) T:1- ph.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF