Frames

Number of items: 27

Régi bőr képkeret, aranyozott bőr borítás, réz belső keret, 8×8 cm, d: 5 cm
12514.

1 800 HUF
6,47
Aranyozott, zománcozott réz képkeret, hátoldalán 1 db rátét hiányzik, belső méret: 11×8 cm
12515.

2 400 HUF
7,21
8,63
Mini selyem hatású nyomat fém keretben, kopásnyomokkal, keret belső méret: 5,5x4,5 cm
12516.

2 400 HUF
7,21
8,63
cca 1890-1910 Hölgy jelmezben, vadászkürttel, keményhátú fotó, intarziás díszítésű, üvegezett fa képkeretben, a kereten kisebb karcolásokkal, külső méret: 15,5x23,5 cm, látható méret: 18x10 cm
12517.

3 200 HUF
9,61
11,51
cca 1920-1940 Fiatal pár magyar népviseletben, fotó, üvegezett fa képkeretben, a kereten kis kopásnyomokkal, külső méret: 20,5x13 cm, látható méret: 14,5x10 cm
12518.

2 000 HUF
6,01
7,19
11
cca 1920-1940 Fiatal hölgy magyar népviseletben, fotó, régi, dekoratív üvegezett réz képkeretben, a kereten kisebb kopásnyomokkal, külső méret: 18x14,5 cm, látható méret: 13,5x9,5 cm
12519.

3 200 HUF
9,61
11,51
12520.

1 000 HUF
3,00
3,60
12521.

1 000 HUF
3,00
3,60
Szecessziós ezüstözött ón képtartó. Kopott, 9x6cm
12522.

2 000 HUF
6,01
7,19
Dekoratív fekete fa, falra akasztható képkeret, benne Pete Gyula fotójával, Székesfehérvár. 19x10cm
12523.

1 800 HUF
6,47
Dekoratív fa, asztali képkeret. 10x5cm
12524.

2 400 HUF
7,21
8,63
Dekoratív üvegezett fa keret, benne Mozart selyemkép. Kopott. 32x24cm
12525.

1 800 HUF
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.