Military

Number of items: 52

~1970. MN MŰTEK Budafok-Háros (Magyar Néphadsereg Műszaki Technikai Ellátó Központ) pajzs alakú Br plakett (130x115mm) T:2
32947.

1 000 HUF
~1970. Kiváló Határőr aranyozott, zománcozott jelvény, eredeti tokban (45x33mm) T:2
32948.

~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, eredeti tokban (45x33mm) T:2

1 000 HUF
32949.

1 200 HUF
1980. A Magyar Népköztársaság Űrhajósa aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1
32950.

12 000 HUF
32,43
35,29
1988. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti de kopott tokban, igazolással, névre szóló adományozói okirattal (benne Németh Károly, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának elnökének aláírásával) T:1 1988. Hungary Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original but worned case, with certificate, and with award document with bearers name (and with signature of Károly Németh, the president of the Presidential Council of the Hungarian Peoples Republic) C:UNC NMK 614
32951.

1988. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti de kopott tokban, igazolással, névre szóló adományozói okirattal (benne Németh Károly, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának elnökének aláírásával) T:1 1988. Hungary "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original but worned case, with certificate, and with award document with bearer's name (and with signature of Károly Németh, the president of the Presidential Council of the Hungarian People's Republic) C:UNC NMK 614

4 000 HUF
~1990- MARINE SECURITY GUARD DETACHMENT BUDAPEST, HUNGARY / Budapesten, Magyarországon ha kell erőszakot alkalmazunk zománcozott, ezüstözött emlékérem (50mm) T:1
32952.

~1990- "MARINE SECURITY GUARD DETACHMENT BUDAPEST, HUNGARY / Budapesten, Magyarországon ha kell erőszakot alkalmazunk" zománcozott, ezüstözött emlékérem (50mm) T:1

3 000 HUF
2004. Békefenntartásért Szolgálati Jel ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban, mellszalag varrása elengedett T:2 Hungary 2004. Distinction for Service in Peacekeeping decoration with ribbon, in case, damaged sewing of the ribbon C:XF NMK 804.
32953.

2004. "Békefenntartásért Szolgálati Jel" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban, mellszalag varrása elengedett T:2 Hungary 2004. "Distinction for Service in Peacekeeping" decoration with ribbon, in case, damaged sewing of the ribbon C:XF NMK 804.

3 000 HUF
2004. Szabadságharcos Lovagrend 1945-1956 zománcozott fém kitüntetés 000 sorszámmal, miniatűrrel, lánccal, dísztokban T:1 Márton 26/1.
32954.

2004. "Szabadságharcos Lovagrend 1945-1956" zománcozott fém kitüntetés "000" sorszámmal, miniatűrrel, lánccal, dísztokban T:1 Márton 26/1.

20 000 HUF
54,05
58,82
2013. Szolgálati Érdemjel babérkoszorúval ékesített arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dobozában T:1 Hungary 2013. Distinction for Service of Merit gold grade adorned with laurel wreath, gilt, enameled medal with original ribbon, in original case C:UNC
32955.

2013. "Szolgálati Érdemjel" babérkoszorúval ékesített arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dobozában T:1 Hungary 2013. "Distinction for Service of Merit" gold grade adorned with laurel wreath, gilt, enameled medal with original ribbon, in original case C:UNC

40 000 HUF
108,11
117,65
Románia 1953. A Román Népköztársaság fegyveres erejének 10. évfordulója 1943-1953 zománcozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 patina Romania 1953. Romanian Peoples Republic Armed Forces 10th Anniversary 1943-1953C:XF patina
32956.

Románia 1953. "A Román Népköztársaság fegyveres erejének 10. évfordulója 1943-1953" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 patina Romania 1953. "Romanian People's Republic Armed Forces 10th Anniversary 1943-1953"C:XF patina

10 000 HUF
27,03
29,41
Románia 1954-1965. Katonai Érdemrend I. és II. osztály aranyozott és ezüstözött fém kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + 1965-1989.Katonai Érdemrend III. osztály zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:2,2- Romania 1954-1965. Order for Military Merit 1st and 2nd class gilt and silver plated decorations with ribbon and miniature ribbon in original case + Order for Military Merit 1st and 3rd class enamelled decoration with ribbon and miniature ribbon in original case C:XF,VF
32957.

Románia 1954-1965. "Katonai Érdemrend I. és II. osztály" aranyozott és ezüstözött fém kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + 1965-1989."Katonai Érdemrend III. osztály" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:2,2- Romania 1954-1965. "Order for Military Merit 1st and 2nd class" gilt and silver plated decorations with ribbon and miniature ribbon in original case + "Order for Military Merit 1st and 3rd class" enamelled decoration with ribbon and miniature ribbon in original case C:XF,VF

5 000 HUF
Románia ~1960-1980. 7db-os vegyes szocialista jelvény tétel, közte 4db vállap csillag + Haza védelmének előkészítésében kiemelkedő (EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI) aranyozott, zománcozott jelvény T:2,2-  Romania ~1960-1980. 7pcs of mixed socialist badges, with 4pcs of shoulder stars + Outstanding in preparing for home defense (EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI) gilt, enamelled badge C:XF,VF
32958.

Románia ~1960-1980. 7db-os vegyes szocialista jelvény tétel, közte 4db vállap csillag + "Haza védelmének előkészítésében kiemelkedő (EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI)" aranyozott, zománcozott jelvény T:2,2- Romania ~1960-1980. 7pcs of mixed socialist badges, with 4pcs of shoulder stars + "Outstanding in preparing for home defense (EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI)" gilt, enamelled badge C:XF,VF

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF