https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 131

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1913. Budapest 1913. aug. 6-15. zománcozott Br kitűző T:2,2- kis zománchiba
32978.

1913. "Budapest 1913. aug. 6-15." zománcozott Br kitűző T:2,2- kis zománchiba

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Ferenc Józsefet ábrázoló ezüstözött Br lemezjelvény (27mm) T:1-
32979.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Ferenc Józsefet ábrázoló ezüstözött Br lemezjelvény (27mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
2
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Ferenc József halála alkalmából kiadott Zn gyászkitűző, fekete szalaggal (23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Obituary commemorative pin of Franz Joseph, with black ribbon (23mm) C:AU
32980.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Ferenc József halála alkalmából kiadott Zn gyászkitűző, fekete szalaggal (23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Obituary commemorative pin of Franz Joseph, with black ribbon (23mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
1918. SODALITAS COMMILITONDUM egyoldalas Br lemezjelvény, hátlapon MORZSÁNYI J. BUDAPEST gyártói jelzéssel (32x60mm) T:1-
32981.

1918. "SODALITAS COMMILITONDUM" egyoldalas Br lemezjelvény, hátlapon "MORZSÁNYI J. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32x60mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
3
1920. 1920 Modus (...?) aranyozott, zománcozott Br kitűző T:1-,2
32982.

1920. "1920 Modus (...?)" aranyozott, zománcozott Br kitűző T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
~1920-1930. Cserkész farkaskölyök zománcozott fém jelvény (14,5mm) + Bulgária ~1949. Kossuth Lajos Sumeni tartózkodására készült, bolgár nyelvű emlékjelvény (20mm) T:2
32983.

~1920-1930. "Cserkész farkaskölyök" zománcozott fém jelvény (14,5mm) + Bulgária ~1949. Kossuth Lajos Sumeni tartózkodására készült, bolgár nyelvű emlékjelvény (20mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
~1920. Éjjeles T.S. Asztaltársasága - Budapest zománcozott fém gomblyukjelvény T:2
32984.

~1920. "Éjjeles T.S. Asztaltársasága - Budapest" zománcozott fém gomblyukjelvény T:2

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. Magyar Nemzeti Szövetség 1919 Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. Hungarian National Association 1919 Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF HP 4959.
32985.

Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF HP 4959.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1920-1945. MEFHOSZ (Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége) zománcozott Br jelvény (21x19mm) T:1-
32986.

1920-1945. "MEFHOSZ (Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége)" zománcozott Br jelvény (21x19mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
1957. Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. Title for the Distinguished Artist of the Hungarian Peoples Republic, 1957 hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.
32987.

1957. "Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze" jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. "Title for the Distinguished Artist of the Hungarian People's Republic, 1957" hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.

 
Sold
Starting price:
55 000 HUF
148,65
EUR
,
161,76
USD
Number of bids:
4
1922. Magyar Vöröskereszt kitüntetés mellszalagja, jó állapotban Hungary 1922. Hungarian Red Cross decorations ribbon, in good condition NMK 342-344.
32988.

1922. "Magyar Vöröskereszt" kitüntetés mellszalagja, jó állapotban Hungary 1922. "Hungarian Red Cross" decoration's ribbon, in good condition NMK 342-344.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
21
1925. MTE (Magyar Turista Egyesület) keddi asztala zománcozott Br gomblyukjelvény (31x26,5mm) T:2 apró zománchiba / Hungary 1925. MTE (Hungarian Tourist Association) Tuesday Table enamelled Br button badge (31x26,5mm) C:XF tiny enamel error
32989.

1925. "MTE (Magyar Turista Egyesület) keddi asztala" zománcozott Br gomblyukjelvény (31x26,5mm) T:2 apró zománchiba / Hungary 1925. "MTE (Hungarian Tourist Association) Tuesday Table" enamelled Br button badge (31x26,5mm) C:XF tiny enamel error

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
9

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment