Watches

Number of items: 65

Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm
11671.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ciceró Superflat, svájci férfi karóra, 17 köves, szíj nélkül, nem működik, foltos számlappal, cserélt hátlappal.
11672.

4 000 HUF
Spendid svájci zsebóra vadászjelenettel, működik, d: 5 cm
11673.

5 000 HUF
13
Graf von Monte Wehro különleges üveg tokos kézi felhúzós karóra bőr szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
11674.

5 000 HUF
9
Graf von Monte Wehro automata karóra. bőr szíjjal, újszerű, működő állapotban d: 42 mm
11675.

6 000 HUF
17
cca 1910 Román Sándor órás Budapest VI. Vilmos császár u. zsebóra. fém tokos, nem működik, számlap sérült, fém lánccal. d:50 mm
11676.

6 000 HUF
16
Eterna nagy méretű karóra, kopott, sérült, nem jár, d: 45mm
11677.

8 000 HUF
20
Umf stopper, működik, sérült számlap. d:5cm
11678.

1 600 HUF
Exacto, mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, működik, tisztításra szorul d:37cm
11679.

5 000 HUF
11680.

6 000 HUF
Női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm
11681.

1 000 HUF
Helvetia, mechanikus fekete számlapos karóra, bőrszíj nélkül, kopott, számlap sérült, működő képes d:32cm
11682.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF