Books: Travelling, Local History Number of items: 295
2446571
15120
400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
2444201
15121
400
Other collectibles
Szigliget. Szerk.: Koczogh Ákos. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. 141 p + XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2428602
15122
400
2200
Other collectibles
2 200 HUF
2453753
15123
400
Other collectibles
Boglár Lajos-Ecsedy Csaba-Hegyi Imre: Messzi népek magyar kutatói. I-II. köt. Szerk. és a bevezetést írta: Bodrogi Tibor. Az egyetemes néprajz magyar előfutárai és művelői. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2453339
15124
400
Other collectibles
Kilátó sorozat 8 kötete: Spanyolország, Görögország, Ausztria, Izrael, Kanda, Kenya, Kína, Thaiföld. Bp.,1995-1998,Biográf. Kiadói kartonált papírkötés, egy kivételével kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
5 000 HUF
2453768
15125
400
Other collectibles
Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2455153
15126
400
Other collectibles
1942 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XXII. évf. Bp., 1942., Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 2 kijáró lappal, kissé laza kötéssel, térkép melléklet nélkül.
2 000 HUF
2394971
15127
400
Other collectibles
1 600 HUF
2458129
15128
400
Other collectibles
1929 Székesfővárosi hivatali útmutató. (Elöljáróság kézikönyve) az 1929-ik évre. VIII. évfolyam. Bp., 1929., nyn. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bejegyzésekkel, ajándékozási sorokkal.
1 800 HUF
2456526
15129
400
Other collectibles
Földes Mihály: Pillanatképek az újpesti partizánharcokról. Kollektív riport.
(Bp.) 1945. Magyar Kommunista Párt Újpesti Szervezete. 49 l. + 2 t. Fűzve, kiadói borítékban.
1 000 HUF
2455982
15130
400
Other collectibles
Dr. Cholnoky Jenő: Erdőn, mezőn, sivatagon át. Milliók Könyve - az ifjúságnak 5. szám. Bp., 1933, Singer és Wolfner. 108+20 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel.
1 600 HUF
2446319
15131
400
Other collectibles
Dr. Wick Béla: A kassai Szent Erzsébet dóm. Kassa, 1936. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban. Fotókkal illusztrált.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035