Books: Religion

Number of items: 37

17811.

12 000 HUF
32,43
35,29
17812.

3 000 HUF
17813.

3 000 HUF
17814.

1 200 HUF
17815.

3 000 HUF
17816.

1 000 HUF
17817.

2 000 HUF
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt. 319+5 p + 20 t. Egészoldalas fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
17818.

3 000 HUF
17819.

12 000 HUF
32,43
35,29
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fioretti. Fordította: Kaposy József. [Bp.,1921], Genius, 4+XXXIX+348 p. Az oldalszámozáson belül Végh Gusztáv 16+1(címlap)+1(záródísz) egészoldalas fametszetű illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, ajándékozási címkével.
17820.

5 000 HUF
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17821.

2 400 HUF
Schöberl, X. F.: A katholikus hitoktatás kézikönyve. I-.III. köt. Ford.: Tóthfalussy Béla. Bp., 1891, Hunyadi Mátyás Intézet. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró hátsó szennylappal, bekötött borítókkal.
17822.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF