Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 70

Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva. Pompola Zsuzsanna illusztrációival. Papírkötésben, javított gerinccel.
17578.

1 000 HUF
17579.

3 800 HUF
10,27
11,18
Szilassy Alfonz: Cukrászipar. Ipari Szakkönyvtár 45-47. Bp., é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. 260 p. Viseltes kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, kijáró lapokkal.
17580.

4 000 HUF
2 szakácsköny: Dr. Oetker süteményes könyv kissé megviselt borítvóval + A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!
17581.

1 000 HUF
Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1951, Mezőgazdasági. Megjelent 3000 példányban.Kiadói félvászon kötésben
17582.

1 000 HUF
Telbiszné Temesváry Boriska: Egészség, ifjúság a konyhaművészetben  Hústalan szakácskönyv Bp. 1941. (Athenaeum ny.) 232 l. Kiadói, színes, illusztrált kartonálásban, . Borítón szakadás, egyébként jó állapotban
17583.

4 000 HUF
17584.

2 000 HUF
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, az elülső borítón kis szakadással, jó állapotban.
17585.

2 000 HUF
Urmánczy Nándorné szakácskönyve. Minden recept házilag kipróbálva. Bp.,[1926], Franklin, 220 p. Második, bővített kiadás. Átkötött kopott modern kemény-kötés, az eredeti borító egy részét az átkötéskor felhasználták, foltos lapokkal, egy-két szakadt, egy sérült lappal, és egy lap sarkán hiánnyal.
17586.

4 000 HUF
Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17587.

2 000 HUF
Weiser István-Zajtay Artur: Takarmányozástan. Bp.,(1940.), Rózsavölgyi,346+VI p.+ 1 t. Harmadik kiadás. Átkötött egyedi aranyozott gerincű félbőr-kötésben, foltos lapélekkel.
17588.

1 800 HUF
17589.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF