Maps

Number of items: 75

1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, Kókai Lajos kiadása, apró szakadással, jó állapotban, 115x77,5 cm
13813.

2 000 HUF
10
1939 Erdély földje és kincsei, rajzolta: Gulyás László, 37x32,5 cm + A moldvai magyarság néprajzi térképe és a moldvai magyar lakosságú róm. kat. plébániák térképe, tervezte: dr. Szvoboda Béla, rajzolta: Percz János, 39x32,5 cm
13814.

1 600 HUF
cca 1900-1910 G. Freytags Karte von Europa, 1 : 7.500.000, Kartographische Anstalt G. Freytag & Berndt, szakadt, szétvált borítóval, kisebb szakadásokkal, 90x70 cm
13815.

1 600 HUF
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben
13816.

1 200 HUF
cca 1890-1910 Torda-Aranyos megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignácz m. k. térképész. 1 : 500 000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, kiadja: Rautmann Frigyes, Bp. Kis szakadásokkal, 53,5x38 cm
13817.

2 000 HUF
cca 1910 Közép-Európa vasuti térképe, Bp. Posner Károly Lajos és fia, hajtásnyomokkal, a szélén kis szakadásokkal, 52x71 cm.
13818.

2 000 HUF
cca 1964. A Budai-hegység turistatérképe. Bp, Kartográfiai Vállalat. Volt könyvtári példány. 83x56 cm.
13819.

1 000 HUF
1970-1971 Budapest térképe és Budapest belső területének térképe, Bp., Kartográfia, 81x90 cm (teljes: 81x117 cm) és 68x49 cm
13820.

1 400 HUF
Magyarország, régi térkép reprintje, 78x54 cm, üvegezett fa keretben
13821.

5 000 HUF
60 db nagy méretű, régi térkép: Magyarország, világ, kicsit vegyes állapotban
13822.

1 000 HUF
9
cca 1973-1981 Vegyes modern turista térkép tétel, 6 db, A Bakony a keleti- és a nyugati rész, Cserhát, Gerecse, Vértes, Börzsöny.
13823.

2 000 HUF
cca 1880-1890 Európa vasúti és gőzhajózási térképe (Eisenbahn und Dampfschiffroutenkarte von Europa, bearbeitet von J. Franz). 1:3000000, 135×178 cm. Vászonra kasírozva, egy kb. 18 cm hosszú szakadással, szélén kisebb sérülésekkel, hiányokkal.
13824.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF