Chinaware / Porcelain Number of items: 425
2440941
11408
399
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre porcelán falikép, 21 karátos arannyal kézzel aranyozva, matricás, jelzett, minimális kopással, eredeti kopott karton dobozában, 12x15 cm
6 000 HUF
2433222
11409
399
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, lila színben, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 5,5 cm
6 000 HUF
2440681
11410
399
Other collectibles
2 db Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített kis bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, az egyik sérült, javított fedéllel, 9x7,5x4 cm
3 000 HUF
2416790
11411
399
4200
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán hamutál és váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm, d: 12,5 cm
4 200 HUF
2437921
11412
399
Other collectibles
Szász Endre tányér (50 év) jubileumi, d: 15,5 cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú.
3 000 HUF
2442313
11413
399
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15,,5 cm
3 000 HUF
2443574
11414
399
Other collectibles
Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm
1 200 HUF
2437735
11415
399
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
1 200 HUF
2437755
11416
399
Other collectibles
Hollóházi porcelán hegedülő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
1 600 HUF
2439923
11417
399
Other collectibles
Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
1 200 HUF
2442269
11418
399
Other collectibles
3 db Hollóházi porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11-14 cm-ig
2 000 HUF
2442335
11419
399
Other collectibles
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 31,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035